Результати навчання

Реєстр виданих дипломів

Прізвище та Ім’я учасника або назва колективу МісцеДата:Захід:Жанрові номінаціі конкурсної програми: Кількісний складВікові категорііНазва композиції
Введіть будь ласка Прізвище та Ім'я учасника в ПОШУК.....
UGNĖ URBONAVIČIŪTĖ (солістка Угне Урбонавічуте)I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)MAŽA PANELĖ (m. ir ž. Aušra Sendžikienė) - МАЛЕНЬКА ПАНЕЛЬ (рік та рік Aušra Sendžikienė)
Лосєва Ганна Андріївна I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)«Я уже велика»
Пристай Яна Володимирівна I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"МАМА"
Косовська Валерія ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Dance monkey
Софія ВеселовськаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Set fire to the rain
Речун ВладиславаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Пісня «Моя матуся»
Діанка Дубів. Зразковий ансвмбль сучасної пісні Народний дім . ЧервоноградI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років) "Годинник"
Аланджій Ванесса I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Ми з бабусею
Тодеріка ОлексійІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років),,Барви рідної землі,,
Калиновська ЄваI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Доброти свіча
Ферштей ЄваІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Ми вкраїни діти
Сьомкайло СоломіяІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Соловей
Макула АнастасіяІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Сл.Марія Мазур., Муз. Володимир Гуменчук., "Сад молодий"
Гадзало КатеринаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Засмутилось Кошеня"
Крупський Матвій ЛЮБИСТОЧКИ Гран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Новий день
Небесна НадіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Мамині долоні
Даровська АннаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років),,Віночок,,
Даведа КрістінаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Україна це світло
Миколенко Вероніка I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Над Україною
Дитячий колектив Центру культури Кедайняй PERLIUKAII місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)ZYZIA UODAS
Куйтуклу Дар ‘яI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Блакитний Птах Слова та музика - ILLARIA
Паращук КатеринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Ми за волю, ми за мир!"
Лаб'як Діана I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Dance monkey
Марiя НазароваГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"SMILE"
Анастасія Глинянюк I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Змінити все
Дорохін АрсенійІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Човен"
Осіпова АлісаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Моя любовь
Мусійчук Поліна ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Сила
Карпенко Анастасія ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Тримай
Тихонова Дар'я РоманiвнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Чорне i бiле"
JULIA MARKOWSKAГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)СЛУХАЙТЕ
Вороніна СофіяІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Батьківщина
Ярослава КислицяІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Нехай квітує Украіна
Гутник ІлляI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Ах море, море
Микитин КаролінаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Батькам
Задунайчук УлянаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)За лісами, горами
Софія СалварідуI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Avril Lavigne - Head Above Water
Женикай Софія ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Шкільні проблеми
KIPRAS MAKUTISІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)„ Dance monkey“ - Tones And I
SimvolI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКвартет (4)III (10-13 років)До зірок
Асланова ДіанаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Сила
Мельник ІгорІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Дика черешня
Музурова ЄлизаветаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Take Me To Church
Дерев'янко СвітланаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Hurt"
Тельп Роман ДенисовичГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)V(18-24 років)Пісня Святослава Вакарчука "Ще мить"
Вокальний ансамбль "Сузір`я"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Українка" з р-ру VITA "Спи собі сама" з р-ру СКРЯБІН
Юричко Софія ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняСоло (1)II (7-9 років)Нині, нині - вдома сама
Филик ІванI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Місяць і зорі"
Йонак Кароліна Зразковий ансамбль сучасної пісні Народний дім м. Червоноград ної пісні "Апельсин" I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років) "Легенда про птаха"
Остра Ольга ВолодимирівнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)Там лунає пісня
Диманова ЯрославаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Несе Галя воду
дует бандуристок "Перлинки"у складі: Ковалець Марії, та Кузьмич Євгенії I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняДует (2)II (7-9 років)Укр.нар.пісня "Щебетала пташечка"
Фольклорний дует "Журавка" Українківського сільського клубуI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняДует (2)VI (24+)Старовинна слобожанська пісня "Зійшов місяць із-за гори"
Витичак АлінаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)І. Францескевич "Маленька кішка"
Гуца Анна-Марія ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)"Лебідь"сл.Л.Воловець муз.Є.Заставний
Зінченко МаріяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)"Маленьке совеня " Р.Шуман.
Дует "Долорес" у складі Дерев'янко Світлани та Харжинської АнастасіїI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалДует (2)IV (14-17 років)Українська народна пісня в обробці М.Лисенка "Пливе човен"
Дитячий вокальний ансамбль" Співуче джерело"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)муз.О.Янушкевич,сл.М.Ясакової "Бабусина помічниця"
Вокальний ансамбль "Оберіг" Донецького національного університету імені Василя СтусаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, хори та ансамбліКвартет (4)V(18-24 років)Українська пісня "Черемшина". Автор слів М. Юрійчук, муз. В. Михайлюк, обробка Ніна Бегас
Народна хорова капела «ЗОРИНКА»Гран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)ВСЕ УПОВАНІЄ МОЄ
Вокальний ансамбль «На Біс»I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Над землею тумани
Ущенко Поліна I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)I (4-6 років)Dance monkey - Jazz cover (swing style)
Бондаренко ЛізаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)II (7-9 років)Lullaby of Birdland
Дует "Закохані малі"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, авторська пісняДует (2)II (7-9 років)Закохані малі
Сімейне тріо "Оберіг" (Анатолій Коломенко, Ольга Федорова, Тетяна Петрук)I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, авторська пісняТріо (3)VI (24+)"Материнська пісня"
Шубенок ДмитроI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонСоло (1)III (10-13 років)укр.нар.пісня в обр. А.Марценюка "На вулиці скрипка грає"
Лобанов ПавлоІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонСоло (1)III (10-13 років)Б. Смойленко "Прогулянка на велосипедi"
Ковальчук ВікторіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураСоло (1)III (10-13 років)Сл.О.Качан , муз.В.Качан "Наче маківка ,краї на "
Гончарук ІринаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураСоло (1)III (10-13 років)Слова В.Крищенка, муз.В.Куртяка "Це мій рідний край "
Карпік КатеринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураСоло (1)III (10-13 років)Сл. О Пчілки, муз. О.Герасименко " Маленька українка ".Слова В. Ладижця, муз. А.Кос-Анатольського "Кептарик "
Теличко СофіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураСоло (1)IV (14-17 років)Обробка О. Вільгуцької Варіації на тему української народної пісні " Ой у вишневому саду "
тріо бандуристів у складі Катаєва Н., Катаєва А., Волошин В. "Народного художнього колективу" капели бандуристів "Україночка"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураТріо (3)II (7-9 років)муз. О. Герасименко "Весняні дзвіночки"
Гриневич ІринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітараСоло (1)V(18-24 років)Й.С.Бах "Жига" з сюїти №3 для віолончелі BWV 1009
Барикін ОлександрI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітараСоло (1)IV (14-17 років)О. Копенков "Полёт на метле"
Квартет гітаристів "Унісон" у складі Ковальця Павла, Гнатюк Діани, Давидюка Іллі, Драганчука МиколиI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітараКвартет (4)III (10-13 років)П.Роч "Хабанера"
Бабич Арсеній МихайловичI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовіСоло (1)I (4-6 років)Французкий вальс. Жанна Колодуб
Трупкiна ДарiнаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Дж-Б Перголезi. Концерт Соль мажор 1 частина.
Савчук ВладиславІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)В.Гомоляка,І.Шамо "Де ти тепер"із кф Місто спить.
Оранський ВладиславI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовіСоло (1)IV (14-17 років)А.Дворжак "Гумореска"
Безпольотов ДаніілI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)IV (14-17 років)М.Букінік «Гумореска»
Дует віолончелістів «Visavi» Мамаєвська Дар'я та Мамаєвська КіраІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментиДует (2)III (10-13 років)О.Гречанінов «Веселун»
Ансамбль віолончелістів «Віола»I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментиКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Ж.Металіді «Сільські музиканти»
Ходоров ДанилоІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)Н.Бакланова Мазурка
Бартащук ЕльвіраI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)"Концерт", І частина , А. Вівальді
Кушнерик Юлія АндріївнаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)VI (24+)М. Скорик "Соната 2 для скрипки та фортепіано" Частина 3 "Бурлеска"
Секстет " Гармонія"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана) М.Скорик.Мелодія
Скрипка ВікторіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Бублей Людмила ,,Передчуття''
Шабельский ТимурI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Yiuruma River flows in you
Гурюк ЛідіяІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Диабелли Соната 1 lll часть
Юзюк ДіанаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)П.Веджвуд "Просте рішення"
Ворновицька АленаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Ю.Весняк Ніжність
Яковенко Ольга РоманівнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Л.Марченко "Охота на моль"
Власенко БогданI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Мирослав Скорик "Мелодія"
Колянко МиколаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)І. Альбеніс "Прелюдія "Астуріас""
Кулаєва Ольга В'ячеславівнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)VI (24+)Г. Кузняк. Регтайм "Вабанк"
Крупа ОксанаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)VI (24+)Ф. Шопен " Етюд" ор.25 №12
Пендюр Софiя,Унгурян ОлександраI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)"Щедрик"
Стадницький Олександр і Стадницький Артемій ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)М.Дунаевскій Лев і Цирульник
Кравчук МиколаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)I (4-6 років)Битва на подушках
Адиковський Олександр, Студія художнього слова "Юність" КОЦДЮТI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)Дитячі роздуми про доросле
Куктенко РоманІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)Вipш "Мама"
Гонза ХристинаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)Вірш "Мам, отведи меня в детство...."
Бондарець Серафима, солістка НСТЕМ"СпецСмех"Гран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)VI (24+)Уривок з поеми Т.Г. Шевченка "Титарівна"
Блотницький Роман та Алексєєнко АнастасіяІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняДует (2)VII (змішана)Композиція за твором Т. Г. Шевченко "Титарівна"
Гладушко Дар'я ІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, авторська проза та поезіяСоло (1)VI (24+)Авторський вірш "Шляхами пам'яті ми пройдемо колись"
Гурток УнікумІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Онлайн свято «Феєрія Осені«
Турчак Діана АндріївнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)III (10-13 років)Метелики на квітах, Мак обеліск,робота присвячена полеглим воїнам АТО, Переберія за мотивами картин Олени Кульчицької.
Ямпольська Дар'яI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)1. Мій край. 2. Мавпочка.
Тучинська Ліна СтаніславівнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)VI (24+)"Українське село","Вечір на Дніпрі","Веселка"
Паладій Анна ІванівнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Веселкове поні,Квіти Сім'я совенят
Політаєва ЄвангелінаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)"Дівчинка та море", " Чарівна ніч"
Самборська Валерія Романівна I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)1-"Пасхальне диво",2-"Тимаретта",3-"Рука в руці"
Даньківська Анастасія ОлександрівнаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Осінній настрій
Савчук Анастасія ДмитрівнаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Маки,Тюльпани,Соняшники
Пишненко Анна Андріївна, 8 роківI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Живопис, фарба гуаш "Мій чудовий край", живопис, фарба гуаш "Човник", литття паперу з кольорових серветок "Ангел над містом".
Дерліх Ксенія ЮріївнаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)1. Батік - "Художник Ель Греко". 2.Батік - "Дівчинка та поні". 3.Гуаш - "Фазан".
Баришева Анастаія ВолодимирівнаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)"Осінь у лісі","Квіти для мами","Метелик"
Карпенко АндрійI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Природа
Самборська Ксенія Романівна ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)1-"Море",1-"Янголи",3-"Найкращий погляд у світі"
Замула Олександра Віталіївна, творче об'єднання "Палітра"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Живопис олійними фарбами "Балерина", "Папуга", "Квітка сонця"
Чупік Марина Вікторівна, творче об'єднання "Палітра"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Живопис акрилом "Україночка", "Красуня Зима", "Піони"
Кузнєцова МаринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)1. соняшники. 2. Кірха 3. Зима
Журавльова Анастасія Дмитрівна I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)Осінь
Іванова КатеринаГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років) 1. Весна 2. Осінній настрій 3. Єва
Мельничук НаталяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1. Диптих ой на Івана 2. Осінь у місті
Полякова НаталіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)1)-,,Квіткова рапсодія''", 2)- ,,Пташине тріо",3) ,,натюрморт"
Яна РезнікГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)Олеський замок, полотно,олія,90/70см; Замок Паланок - початок, полотно,олія,100\100см.; Гоголівський вечір, полотно,олія,90/60см
Левенцова Валерiя ЮрiiвнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)1 фото. "Великдень", 2 фото " Сонячнi дiвчини", 3 фото "Осiнь"
Кузьмина АнгелiнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)1-"Квiти для матусi". 2-"Рiздвяний ангел". 3-"Квiтуча весна"
Галькевич КрістінаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)1)Співочі коти, 2) Янгол охоронець, 3) Танок метелика над лукою
Отовчиць Марія Артемівна, творче об'єднання "Любисток"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)Лялька-мотанки "Дарина", "Соломія", "Наречена Марічка"
Русанова АнастасіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)1-Маленька Колядниця,2-Рибця моя,3- Святкова ніч
Рыжало Валерия Килийская школа искусствІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)Батик
Байрактар МаксимІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"Сім'я", "Козак Мамай", " Відпочинок на Дунаї"
Крамаренко СофіяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)1. Котики. 2. Домики 3. Котик під парасолькою
Іванова Дар'яI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)1. "Людина, графіка" 2. "Чарівні квіти" 3. "Квітуча Україна"
Дубровська МаринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)VI (24+)Ляльки -" Евдокія", " Голубика", " Наречена"
Лузяніна Олена Гран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)VI (24+)Пам'ятаємо. Робота виконана до Дня пам’яті зниклих безвісти. 29 серпня 2020
Зорко МаріяI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)III (10-13 років)Роботи з солоного тіста
Білоконенко ДанаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)III (10-13 років)Україна
Мар'єта ОлексійІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)IV (14-17 років)Казкар, Портрет І. Павлова, скульптура по мотивам робіт Матісса "Жінка в капелюсі"
Панасова ВладаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, прикраси та аксесуариСоло (1)IV (14-17 років)Вироби канзаші
Борщер Єва учасниця зразкового художнього колективу вокального ансамблю "Каприз"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)" Добрий слон"
Ботвiнцева Алicа Гран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Pardonne moi
Дарiя РедькоI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років) "Я жива" (ILLARIA)
АГНЕСЕ ВАСИЛЬЕВСКА КРИСТАПС ВАСИЛЬЕВСКИСI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняДует (2)III (10-13 років)FADED
Цветков Владислав ВасильовичГран-Прі2020-09-27 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)В. ЛОГІН "ПІСНЯ БЕЗ СЛІВ"
Шершень Андрій, соліст інклюзивної театральної арт-студії "Калейдоскоп"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)"Скажи, а ти меня сегодня любишь?..." Наталья Задорожная
Даньківська Анна ОлександрівнаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Барви осені
Фіщук КатеринаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Кольоровий світ
Петренко МаргаритаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Ляльки-мотанки: Соняшник, Берегиня,Рябинушка
Влада Шаповалова ВитальевнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Рождество, Жарптица
Савчинець АльонаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Мій рідний край
Мельник Катерина I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)III (10-13 років)Квіти з бісеру
АГНЕСЕ ВАСИЛЬЕВСКАІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, прикраси та аксесуариСоло (1)III (10-13 років)ПРИНЦЕССА В ПРИРОДЕ!
Хаурдінова Кароліна ВолодимирівнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, бальний танецьСоло (1)III (10-13 років)Літній настрій
Вербівський Максим, Шміцька ІринаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, бальний танецьДует (2)II (7-9 років)Повільний вальс
Яцишина МартаI місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяСоло (1)I (4-6 років)Танець для душі
BUSY BEE I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяТріо (3)I (4-6 років)Маша і ведмідь
НевгамовніІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Рок-н-рол
"Чарівниці"ІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Україна"
Зразковий аматорський ансамбль пісні і танцю "Підбужанка"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)I (4-6 років)"Нехочуха"
Іващенко Ксенія, солістка хореографічного колективу "Браво"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)Русалонька
Хореографічний колектив "Крокус" Біловодської сільської ДМШІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Millitary"
Зразковий хореографічний колектив "Всєлєнная"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)За лісами, горами
Аматорський хореографічний колектив"Китиці"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьТріо (3)IV (14-17 років)".Українська Слобода"
Монах АнгелiнаІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)Розбите серце
Жоган Марія РоманівнаІІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)«Не сумуй»
Хореографічна студія "Гармонія"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Мікі Маус
Хореографічний колектив "Льонок"ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Експресія
Народний аматорський ансамбль танцю "Танцювальна родина"I місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяДует (2)III (10-13 років)"Не тримай у сердці"
Хореографічний колектив "ДІЄЗ!ІІ місце2020-09-27 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКвінтет (5)VII (змішана)"Зірки"
Казакова Лідія ВасилівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestАвторська творчість, створення пісеньСоло (1)VI (24+)"Гімн Покровську" сл. і муз. Л.В.Казакової, виконує Л.В.Казакова.
Гладушко Дар'я ПетрівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestАвторська творчість, створення поетичних творівСоло (1)VI (24+)Вірш "Я просто женщина, друзья"
Вокальний колектив "Промінець"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, авторська пісняКвінтет (5)V(18-24 років)Колір любові
Баранова ДiанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)двi пiсеньки сл, i муз,Лесi Горової
Хорольська АнітаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Володимир Івасюк, слова Віктора Лучука "Кольорові пташки"
Черноморець СофіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Українська народна пісня "Веселі чобітки"
Бегас ДмитрикІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Українська народна лемківська пісня: "Дунаю, Дунаю"
Гнатущенко ІоаннI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Кирило Стеценко. Пісня Котика з опери "Лисичка, котик та півник"
Леонідова Дар'яI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Музика та слова Лариси Колесник "Пташка"
Лактюшина КіраІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Едуард Брилін. Романс Перепілки з музичної казки "Пригоди Барвінка та Ромашки"
Волошок МаргаритаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Олексій Ларин "My friend"
Шевцова ОлександраI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)"Батьківський поріг" муз. А.Сєдих
Шиханцова ДіанаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Й. Гайдн. Пісня пастушки
Груша ТаїсіяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Л. Фучаджи, вірші К. Зіськіної "Франзузька кошка"
Тітенко АннаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Муз. О. Білаша, вірші В. Лігостов "Покладу я під голову біду"
Куделя ПоліанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)Й. Гайдн "За річкою грає флейта"
Сбежнєва АнастасіяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)"Наша рідна Україна" муз. Л.Давидової, сл. В. Гринько
Тарасенко ДаринаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)М. Лисенко "Утоптала стежечку"
Белович МаріяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)G. Bollati " La Mammoletta"
Дует бандуристок у складі Дроган Інни та Дроган Ірини КЗ " Луцької музичної школи 3"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалДует (2)III (10-13 років)"Україно моя, Україно " муз.О.Герасименко , сл.Х.Кравчишин
Вокальне тріо "Легенда"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалТріо (3)VI (24+)Українська народна пісня "Била жінка мужика"
Ансамбль хлопчиківI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)«Запорізька похідна» Укр.нар.пісня обр.А.Грицая, аранж. Л.Семенченко
Софiя ПришедькоГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)III (10-13 років)Almost like Boeing in love
Котенко АртемГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Змінити все
Крупський Матвій любисточкиІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Ах эти тучи в голубом
Герасименко Олександра ВікторівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Андріана "В нашому серці"
Шевченко ЄлизаветаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Dance Monkey
Ірина МільІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)«Таточку, татусю» пісня
Копєйко АннаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)В приприжку
Кадирова АрінаІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Мы хомячим
Даведа Крістіна м.ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Прекрасное далёко
Ролова КатеринаІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Новий рік
Гарматівська ВалентинаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)" Матроси"
Бегас ЮрійГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Італійська пісня: "Джамайка"
Харченко ІринаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Леся Соболевська "Сонячний віночок"
Задирака МіланаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Нарисовать мечту
Мария НазароваГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Goomba Boomba
Поварова СвятославаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)«Skyfall»
Вероніка ГоробецьІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Пісня «Україна»
Лук´яненко НаталіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Пісня «Донька України»
JULIA MARKOWSKAГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)The Girl In 14G
Ботвiнцева АлiсаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Muse
Олена-Марія ДжуманI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Сила
Фурман МаксимІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Пісня,,Україна- мати"
Коваленко ДарьяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)На зустріч долі
Мороз СофіяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Show me your love
Ридзанич КарінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)«Кричу»
Коваль Тетяна ЮріївнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Українська мова
Посєвкова АнастасіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Очі на піску"
Музурова ЄлизаветаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Чому квіти мають очі?"
Куртіна Алла АнатоліївнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)VI (24+)"Пісня про матір"
Бабич Аліна та Борик ДаниїлI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняДует (2)II (7-9 років)Кленова балада
Дует,,МІА"(Фурман Максим та Бас Анна)I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняДует (2)III (10-13 років)Пісня,, Вчителі"
Вокальнa група "ШкоденОтки" дитячого театру "ШкоденЯтко" у складі Дроботенко Аліни, Українець Ірини, Турганової Поліни.I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)I (4-6 років)Всё ли можно сосчитать
Тріо Коростенського Палацу культури ім.Т Г.ШевченкаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)VI (24+)"Йшла до Бога"
Вокальний ансамбль «Веселка»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Веснянка
Зразковий вокальний ансамбль "Росинка"ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Друзі єднаймося
Колесникова ЮліанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, музичний кліпСоло (1)IV (14-17 років)Музичний Кліп на пісню "Школа "
Федіна Емілія - Народний художній колектив фольклорний ансамбль "Яворина"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)II (7-9 років)Автентична Українська народна пісня "А в тому саду"
vokalinis duetas KIPRAS + URTE (KIPRAS MAKUTIS ir URTE STANEVICIUTEvokalinis duetas KIPRAS+URTE (KIPRAS MAKUTIS ir URTE STANEVICIUTE) -I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняДует (2)II (7-9 років)L.l. daina UŽ ŽALIŲ MIŠKELIŲ - Литовська народна пісня ЗА ЗЕЛЕНИМИ ЛІСАМИ (
Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняКвартет (4)V(18-24 років)Українська народна пісня: "Туман яром", обробка Бегас Ніна
Фольклорна група вокально - хорової студії " Домінус"Гран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Пісня - гра "А у нашого попа" ; " Як посію жито в яр
Голік Анастасія, Гарматівська ВалентинаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліДует (2)III (10-13 років)Рок-н-рол
KEDAINIŲ KC vaikų popchoras PERLIUKAI (Kėdainiai KC дитяча попкорка PERLIUKAI)I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)ІСТОРІЯ KAKĖ MAKĖ, з дня народження мюзиклу Kake Make (KAKES MAKES SELSMAS)
2 ступінь 1класI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)муз.І.Кириліної, сл.П.Воронька "Не такий апельсин"
Дитяча хорова школа "Зоринка". Хор ІІ ступінь, 1 класI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Музика і слова Лесі Готової "Не може заснути малюк"
Дитяча хорова школа "Зоринка" ІІ ступінь 2 класI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)слова В.Орлової, укр.текст Р.Лоцман, музика І.Кириліної "Дім під блакитним дахом"
Молодша вокальна група "Краплинки"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Чіки-тири"
vaikų pophoras SKAMBANTIS PERLIUKAS (дитяча пофора ЗВУКОВА ПЕРЛИНА)I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Daina DĖL TAVĘS (Пісня ДЛЯ ВАС)
Дитяча хорова школа «Зоринка». Хор 3 ступеня, 2 клас.I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Музика Б. Фільц, вірші Л. Українки «Ой, вишеньки-черешеньки»
Хорова школа "Зоринка", 3 ступінь 1 класI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)муз. і сл. Л.Горової "Пісня наша дзвенить'
Вокальний ансамбль «ТЕЯ»Гран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VI (24+)Намалюй мені ніч
Дитяча хорова школа «Зоринка». Хор батьківI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VI (24+)Марічка
Народна хорова капела «Зоринка»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Балада про мальви
Близнюк АгатаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, бандураСоло (1)III (10-13 років)Р.Лісова "Ноктюрн.Тому ,кого кохає душа моя"
Дует бандуристів у складі Чернюка Олександра та Чернюка Романа , учнів КЗ "Луцької музичної школи 3"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, бандураДует (2)III (10-13 років)1) "Пантоміма" В.А.Моцарт 2) "Ой за гаєм, гаєм " Українська народна пісня обр.Г.Сидоренко
Інструментальний дует у складі: Ді Т'янчао та Чжуан СиньГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, вібрафон, фортепіаноДует (2)V(18-24 років)1. К. Дебюссі - "Місячне сяйво"
Кулачек ІванI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)А. Попп - Французська пісенька
Ганзюк СтаніславІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)Т. Ковальова "Кіт-щедрівник"
Дует гітаристів: Дорошенко Софія. Дилдін Роман.I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараДует (2)II (7-9 років)Олена Поплянова "A Small Cane-Pipe"
Ансамбль гітаристів "Great sound"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Д.Лерман - "Іспанський танець"
Ансамбль домристівI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, домраКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)польська дитяча пісня "Ведмедик з лялькою"
Петриченко АннманІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Д.Агапова "Ванільна мрія"
Плотніков СавваI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Козацкий марш в обробці А.Жульєва
Плотніков СавваI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Зима, Вівальді
Трупкін БорімірІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)"Гавот" із Балету "Дон Жуан" Х. Глюк
Трупкiна ДарiнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)"МЕЛОДiЯ" Б. Буевський
Трофименко ВікторіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Дж. Гершвін "Вальс удвох"
Панченко ІванI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Сакс у місті Алан Крепен
Плотнікова ЯрославаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Вариации на укр народну пісню"Дівка в санях"
Кравченко КрістінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)IV (14-17 років)Валерій Сапаров Алла Танго
Белович АнастасіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)IV (14-17 років)Errol Garner " Misty "
Риженко ІванI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)V(18-24 років)Б. Лятошинський «Мелодія», Ж.Б. Лёйе Соната II частина
Мамаєвська КіраІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)III (10-13 років)Г.Шлемюллер «Скерцино»
Сітшаєва ЗаремаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Мирослав Скорик. Мелодія до кінофільму «Високий перевал»
Пащак ЯнаІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Моцарт Рондо
Хомин СоломіяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)В.Кролл "Полька віслючка"
Кцшнерик Юлія АндріївнаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)VI (24+)Piazzolla "Otonõ Portenõ"
Герасименко Олександра ВікторівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, створення музикиСоло (1)II (7-9 років)Авторський твір "Море"
Школіна АрінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)И. Жербін "На галявині"
Бобровська МаріяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)О.Девіс "Море"
Тумарець ОлександраI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Етюд К. Лешхорн
Савін ВладиславІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)К.Вульфсон,,Бугі вугі"
Латковська ЄлизаветаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)П.I.Чайковский
Панченко ВеронікаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)М. Шмітц "Сонячний вальс"
Мосензова ТетянаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)1. Л.Бетховен.Сонатина Фа мажор. 2. А.Лисак.Диксиленд
Коцюбинська Анастасія ІгорівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Роздум О.Білаш
Яковенко ОльгаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Мікаел Тарівердієв "Музика із телевізора"
Топоренко ВеронікаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)«Ніжність»-твір
Дерій ЯнаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Токата, Ю Щуровський
Черепахіна Дар'яІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)Ф. Бургмюллер "Шторм"
Каліщук ПолінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)Ф. Ліст "Етюд" a moll
Гаврись СофіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)Іван Небесний Ліричний роздум
Дахно ІринаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)V(18-24 років)С. Рахманінов - Прелюдія соль мінор оп.23 №5
Кошовець Ксенія, Сердюк АртемI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)С.Джоплін "Артист естради"
Дует Копко Олена і Пукшин СофіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)IV (14-17 років)Neil Sedaka" One way tiket"
Гофрик Діана, Клепак Христина, Щерба Таня.I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноТріо (3)III (10-13 років)Шмітц "Старая карусель в Парижі"
Кравчук МиколаІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читціСоло (1)I (4-6 років)Я не люблю
Театр-студія ляльок "П'єро"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКвартет (4)III (10-13 років)Лялькова мині вистава "Таємниче зникнення" Г. Б. Остер
Волчанський НатанГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, авторська проза та поезіяСоло (1)IV (14-17 років)Пиріжок
Єлизавета Харіна, Олексій Колісник (театральний гурток "Арлекін")ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиДует (2)II (7-9 років)"Роза та Принц" (уривок з вистави)
Театральний гурток "Арлекін" Васищівського селищного клубаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Дюймовочка"
Мороз Артем, Мороз Сергій. Дует «Добряки»ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, монологиДует (2)III (10-13 років)Гумореска П. Глазового»Як куми футболістами були»
Грібеннікова АнастасіяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)" У трьох" Анатолій Костецький
Сінько РоксоланаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)«Конвалія»
Кирило МолоданІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)Анатолій Костецький " Лінь"
Сторожук Віра ВасилівнаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)Микола Шерник-вірш "Українська вишиванка"
Архипов КірілI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)"Записка"
Петренко ЯрославI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)"Мамо, не плач"
Бондарець Серафима, солістка Народного НСТЕМ "СпецСмєх" Шосткинського фахового коледжу ім. І. Кожедуба СумДУГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)VI (24+)Олена Грошева "Чорнобривці"
Петренко Ярослав, Волчанський НатанI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняДует (2)IV (14-17 років)Наша Галя молодець
Естрадний театр "Діалог"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняКвартет (4)VII (змішана)"Моя Україна"
Береза ЮліяІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)III (10-13 років)1.фіалки 2.ромашки 3.квіткова корзина
Голяга СвітланаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)VI (24+)Весільний рушник, пейзаж Весняний спокій (85X46 см.) – повна зашивка – 2,3 кг бісеру, Колекція новорічних іграшок
Коваль ОксанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)III (10-13 років)"Русалонька","Білосніжка","Танок".
Левенцова НаталiяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)VI (24+)1)"Фiалки",2)"Кульбаби",3)"Мiстика осенi"
Іванчук Алла Миколаївна Клуб за інтересами "Мрія"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)VI (24+)"Чарівництво власноруч"
Мельник ОльгаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)VI (24+)Вишивка з бісеру
Аннич ІгорI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)«Дрімучий ліс» « Футбольна поразка» « Риби хижаки»
Сергеєва Юлія ІгорівнаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)IV (14-17 років)" Натюрморт", "Моя вулиця", " Школа мистецтва"
Зенченко ВладиславГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)IV (14-17 років)1)"Стародавня Кiлiя", 2)"Думки Архiмеда", 3)"Запорозька Сiч"
Насєдкіна АннаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)IV (14-17 років)Криворізькі краєвиди
Кожухаренко АлінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Затишний куточок
Кримська ДаринаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Ранок у лісі", "Натюрморт", "Осінній натюрморт"
Божкевич СофіяІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)казкове совеня
Корсун ЄлизаветаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Сибірська кішка.Перша любов
Даниленко Анастасія Андріївна АРТ Изостудия "РАДУГА"ІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)Дівчана у чераоному
Іванова КатеринаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1. Натюрморт 2. Натюрморт 3.Янголи
Романенко КаринаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1.Дивиться вдалину;2.Дівчина-весна.
Новак ОльгаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1. Мисливець, акварель. 2. Ми молоді ,а значить сильні. 3. Назустріч осені
Яна РезнікI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)"Квітка на камені", "Спогади", "Переродження"
Макара АндрійІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живопис, пейзажСоло (1)III (10-13 років)1. Живопис : "Захід сонця"2.Фото : 1 Краєвиди Тернопільщини 2, Загадка природи
Самборська Валерія РоманівнаІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)1-"Природа",2-"Айстри",3-"Дорога до дому"
Крещенкова АнастасiяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)1 фото"Рiзьдво", 2 фото - "Украiнськi музики", 3 фото - "Свято"
Головач АнастасіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)Солом'яні ангелики-обереги
Батиченко МаркІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)Мої малюнки
Самборська Ксенія РоманівнаІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)1-"Квіти",2-"Птахи",3-"Щастя"
Білоус ДіанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)- Сова (техніка – африканська квітка) - Дівчинка Діанка - Замріяна корівка
Топорович ЛесяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)«Аромат гвоздики» « Гордий павич» « Пташине щастя»
Олена ЛузянінаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)VI (24+)Осінь
Ярошенко АннаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)II (7-9 років)1. Картина «Дід мороз» 2. Картина «Колобок» 3. Картина «Знак зодіаку - Терези»
Дуда ЄвгенІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)III (10-13 років)1. «Колобок» 2. «На дні морському» 3. «Лебеді»
Мар'єта ОлексійГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)IV (14-17 років)1. Шарль де Голль - видатна постать Франції, 2. Пророко-Іллінська церква м. Суми
Датій МаріяІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)II (7-9 років)Топіарій "Веселі соняхи"
Скорохід ДіанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)III (10-13 років)1.Квіткова фантазія 2.Суцвіття до суцвіття 3. Осінні барви
Демчук АнастасіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)II (7-9 років)1. «Анютины глазки» 2. «Лебідь рак та щука» 3. «Папуга»
Завіна ВалеріяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)III (10-13 років)Попелюшка, квіти мрії, песик
Норенко КсеніяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)III (10-13 років)1. «Снігурі на гілці» 2. «Шерхан» 3. «Альтанка мрій»
Луцко СофіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)III (10-13 років)1. Івасик Телесик 2.Том і Джері 3. Гидке каченя
Симчина ОленаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)VI (24+)1. Картина Українська хата 2. Картина Квіти України 3.Картина Метелик
Крупа ОксанаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, прикраси та аксесуариСоло (1)VI (24+)" Краса в мистецтві"
Береза Денис МиколайовичІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestФото та дизайн, домашні улюбленціСоло (1)III (10-13 років)1.Квіткар 2.Мрії 3.Казкова мрія
Мельничин АнастасіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestФото та дизайн, пейзажСоло (1)IV (14-17 років)"Моє село", " Осінь", "Калина-символУкраїни".
Матюшенко Дар'я ВолодимирівнаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestЦирковий жанр, мистецтво акробатикиСоло (1)III (10-13 років)Політ Меьелика
Водоп'ян АннаГран-Прі2020-10-31 00:00:00Talent FestЦирковий жанр, мистецтво акробатикиДует (2)VII (змішана)"Дзеркальне відображення"
Колiй Снiжана Народно-циркова студiя ,,Чародii,,ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestЦирковий жанр, інші напрямки циркового мистецтваСоло (1)III (10-13 років)Аватар
Демченко ОлександрI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestЦирковий жанр, мистецтво акробатикиДует (2)VII (змішана)"Клоунесса Улька і її друг Шпулька"
Стасенков ДаниилI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestВокальний, авторська пісняСоло (1)III (10-13 років)Мечта как птица
Ансамбль скрипалів "Веселі нотки"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Е.Градескі.М Шмітц.перекладення В.Ковальськоі "Морозиво іоранжеве бугі"
Цветков Владислав ВасильовичI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)К. Веласкес "БЕССАМЕ МУЧО"
Кисельов КирилоI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)М.Гайворонський "Їхав стрілець на війноньку"
Філіпов ОлександрI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читц,художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)Місько Барбара "Спитай", Василь Симоненко "Ти знаєш, що ти -людина"
Стичинський Микола, інклюзивна театральна арт-студія "Калейдоскоп"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)Надія Красоткіна "Будь людиною!"
Гонца ВікторіяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)III (10-13 років)Меланхолія
Карпенко АндрійI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Золота осінь
Алексеенко Артем ЛеонидовичI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяСоло (1)IV (14-17 років)Короли ночной Вероны.
VITA DANCEІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Tiësto & Sevenn -BOOM
Єрьоменко МаріяI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяСоло (1)I (4-6 років)"ПЧЕЛА"
Жукова ВітаI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяСоло (1)III (10-13 років)Контроль
Танцювальний гурток"Вдохновеніє" Васищівського селищного клубуI місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Легенда про Калину
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)I (4-6 років)«Слідопити»
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)«Феї Пітера Пена»
Хореографічний колектив ЛьонокІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Чарльстон
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»ІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)«Сузір’я Зодіаку»
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)«Тиша»
КарамельІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Сальса
Хореографічний колектив "Льонок"ІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Ой на Івана, ой на Купала
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)«Вільні ластівки»
Зразковий художній колектив хореографічна студія «ГРАЦІЯ»I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)«До зірок»
Хореографічний колектив "Шене"I місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, народний танецьДует (2)III (10-13 років)Полька
«Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Райдуга-ШаНс», Центру дитячої та юнацької творчості Добропвльської міської радиІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)«Квітка-Душа»
Колектив народного танцю "Діти танцю" КЗ "Будинок дитячої творчості" Радомишльської міської радиІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Поліська полька
Танцювальний колектив "ФРЕШ"ІІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Казково
Зразковий ансамбль танцю "Росинка"ІІ місце2020-10-31 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Промінь надії"
Квітка ЄвгенI місце2020-11-30 00:00:00Star FestАвторська творчість, створення поетичних творівСоло (1)VI (24+)Ти
Квітка ЄвгенI місце2020-11-30 00:00:00Star FestАвторська творчість, створення поетичних творівСоло (1)VI (24+)Світи
Андрій СвиридовI місце2020-11-30 00:00:00Star FestАвторська творчість, створення музикиСоло (1)II (7-9 років)"Ранкові мрії"
Голінка ЯнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, авторська пісняСоло (1)V(18-24 років)«Співаю тобі Україно»
Ткач Лілія Валентинівна 04.03.2011I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Л. ван Бетховен "Малинівка"
Левченко Анастасія Віталіївна - 10.12.2010р.н.I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Українська народна пісня «Ой вийду я на вулицю» в обробці Г. Верети
Сиволап Марія Олександрівна - 23.11.2012 р.н.ІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Олександр Білаш, слова Дмитра Павличка «Нічний гість»
Горобець ІванI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Ю. Михайленко "Рідний край"
Лопасова ВеронікаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Учите меня музыке
Біленко ВалеріяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)"Добрый еж"
Барасій ВарвараI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)"Я рисую"
Тарасенко ДаринаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)B. Pasquini "O Pargoletto arciero"
Вороненкова МаріяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)«Осінь» П.Чайковського
Мудрицька ВіолеттаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)V(18-24 років)П.Булахов романс " Не пробуждай воспоминаний"
Олександра Бурлака та Свиридова СвітланаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалДует (2)VII (змішана)муз.Ю.Верижнікова, сл.Г.Аверіної "Музика звучить"
Пришедько СофiяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)III (10-13 років)Blip blip
Вікторія ФесковаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)IV (14-17 років)Je veux К.Солтані ,Трісс
Лєбєдєва ВеронікаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestСоло (1)I (4-6 років)"Я маленька українка"
Яцишина Марта В'ячеславівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)"Я малюю"
Линок СофіяІІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Джиммі
Даровська АннаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Віночок
Климова СофіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Вишивана"
Лукомська СофіяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Миколай крокує до нас"
Кіндій ЯринаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Дідусь мій і бабуся"
Пристай ЯнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Вільна і жива "
Darina ChepiolkinaI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Je T'aime
Лебедь ВеронікаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Мама і я
Гадзало КатеринаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Jingle Bells " українською мовою
Охріменко АрінаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)"Баю-бай"
Каленський ЗахарI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Мрія моя
Абрамчук АнастасіяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Пісня про вчительку"
Юрик ОльгаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Мамочко рідна
Виндюк МихайлоI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Добрий ранок, Україно"
Шпомер Руслан, Запорізький Січовий колегіум-інтернатІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Гей, шуми, Великий Луже" - муз.Є.Пасічника, сл. П.Ребра
Євсеєва ВеронікаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Прохання до неба" (К.Комар)
Ляшенко АннаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Колиска майбуття"
Лелюк КатеринаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)На 100 віків
Лапада АнастасіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Королевство кошек
Назарова МарияГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Богомолица"
Julia MarkowskaГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Rise Up
Лисакова ДаринаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)You say
Степаненко АлінаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"В чистім полі"
Буркат ВалеріяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Шопен
вокальна студія "Гармонія" - Криницький АртемІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Шопен"
Матюхіна Катерина ЄвгенівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Соловей"
Уланова ВіолеттаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Чарівна ніч
Ярмошевич БоженаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Billie Eilish "LOVELY"
Лебедь ДаніїлI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Голубе сивий
Шевченко ЛюбовI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Hit the road Jack
Шкурупій Дар'яI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)V(18-24 років)Jorja Smith-teenage fantasy
Ратушна ЛіліяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)VI (24+)Лелеча доля
Дует Сестри Землянська Катерина та Землянська СофіяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняДует (2)II (7-9 років)Шикарна панна
Вокальний дует "ЛІЛЕЇ" у складі Зарудної Владислави та Левченко АнастасіїI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняДует (2)II (7-9 років)"Раз у штаті Кароліна"
"Кароокі Jewels" Софія Боднар і Олена-Марія ДжуманГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняДует (2)III (10-13 років)"Тече вода каламутна"
Тріо у складі Маценко Уляни, Коваленко Михайла та Ботнар ДіанкиI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)I (4-6 років)"Руде кошеня"
Тріо Коростенського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)VI (24+)Моя Україна
"Тріо викладачів" - Онучко Анастасія Олегівна, Плотнікова Олена Анатоліївна, Польнікова Оксана ВіталіївнаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)VII (змішана)Lara Fabian - «Broken Vow»
вокальна студія "Гармонія"ІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Мама, я другая"
ЗХК вокальна студія "Серпантин"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Калина
зразковий вокальний ансамбль "Юність"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Квітка сповнена бажань"
Мотреску ЄкатерінаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Чорнобривці"
Ресурс АлінаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)Кам'яна гора
Тихонова Дар'я РоманівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Ой у вишневому саду"
Бегас ЮрійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)Українська народна лемківська пісня: "Під облачком". Виконання акапельне"
Тріо у складі Великодна Ольга, Арсьонова Марія, Матвієнко ЛюбовI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняТріо (3)VI (24+)"Мамині яблуні"
Quartet “ART-Show-Music”I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняКвартет (4)II (7-9 років)“Sunt o fata frumușică “
"Зразковий художній колектив" вокальний гурт "Березіль"Гран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Сюди гора, туди гора" - укр.народна пісня в обробці С.Котовського
Зразкова фольклорна група вокально - хорової студії "Домінус"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Ой да в нашім селі свайба буде"
народний аматорський фольклорний ансамбль "Берегиня"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)українська народна пісня "Ой на горі чорний ворон кряче" (лірична) акапельно, українська народна пісня "Цигани" (жартівлива) акапельно
Вокальна група "Дзвоники" ПДЮТ м.МелітопольI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, хори та ансамбліКвартет (4)II (7-9 років)"Україно, вперед!"
ансамбль "Гармонія"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, хори та ансамбліКвартет (4)VII (змішана)Б. Окуджава. Музикант
Вокальна група "Скворушки" ПДЮТ м.МелітопольI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Моя Україна"
вокальний ансамбль "Білі Янголи"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)украінська народна весільна пісня "Ой куди ж ви, голубочки" в обробці Ольги Токар
Кожан ЕвгенийI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, акордеонСоло (1)IV (14-17 років)«Волшебный Фаэтон» Куклин
Тріо бандуристів у складі Пожоги Тетяни, Пожоги Марії та Унгурян МануелиI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, бандураТріо (3)VII (змішана)Camila Cabello "Havana"
Трио «Баян Плюс»I місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, баянТріо (3)III (10-13 років)Т. Максимов « Паккард цвета шерри»
Ансамбль баяністів "Карнавал" Склад: Зикунова Олександра, Зикунов Ярослав, Повітко Аліна, Олійник Єлізавета, Чубик Тимофій, Лапа Максим, ілюстратор Неруш Юрій Михайлович, концертмейстер Прохоренко Оксана Анатоліївна. АI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, баянКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Р.Бажилін "Вперта вівця"
Дорошенко СофіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)"Марш" М.Константинов
Паю ЄвгеніяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)III (10-13 років)М. Оґінський.Полонез"Прощання з Батьківщиною"
Калганков Артем ЄвгеновичI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)III (10-13 років)Полька
Яковенко КириллоI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)III (10-13 років)"Татьянин День" А.Затинченко
Пащина МаксимI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)IV (14-17 років)О. Копенков "Суто гітарний етюд"
Матвійчук Олеся ОлексіївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараСоло (1)VI (24+)"Танець" Л.Іванова
Квартет гітаристів Пузакуліч Ангеліна, Балябкіна Анастасія, Бережна Владислава, Матренін ВалентинІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараКвартет (4)IV (14-17 років)"Баю баюшки" обр Олега Копенкова
СітарочкаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, гітараКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)В. Дашкевич "В гостях у сказки"
Матвійчук НазарійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)" Ой заграйте дударики" обр А.Жульев
Євсеєва ВеронікаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)H. Mancini "The Pink Panther"
Тимофеєвич Віталій ПетровичI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)В.Солонский-Гуреска
Кравченко КрістінаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, духовіСоло (1)IV (14-17 років)Жанна Колодуб, Поема
інструментальний дует Ді Т'янчао та Чжуан СиньI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, інші інструментиДует (2)V(18-24 років)Ж. Делеклюз - "Наслідування № 2"
Журавель МаріяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)П.Шольц "Безперервний рух"
Бурда СергійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Н.Леві «Тарантелла»
Мірошниченко МирославаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)"Мазурка". Н. Бакланова.
Шуліка Дар'яI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)А. Пьяццолла Танго "Chau Paris"
Коваленко ВіраI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)П. Сокальський "Елегія"
Christina Hanbi SpindlerГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)IV (14-17 років)A.Vivaldi - Four Seasons: Spring (La Primavera) 1st movement
Кобзєв Дмитро ПавловичI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)V(18-24 років)А. Вьєтан Тарантелла
Tamara SieviievaI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)VI (24+)"Sketch in Moldavian style" L.Kolodub
Інструментальний ансамбль "Фреско".I місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, скрипкаКвінтет (5)VII (змішана)С. Джоплін Регтайм
Матковський ДенисГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)III (10-13 років)Й. Брамс-Венгерський танець №5 Рудько Сергій Васильович 0971010066
Ясніцький ТимофійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)III (10-13 років)Ф.Бураков - Український танець №3
Нагорнова ПолінаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)I (4-6 років)Д. Кабалевський "Маленька полька"
Борисов Платон ВладиславовичI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)I (4-6 років)1."Собачка загубився" (америк. дит. пісенька);2. "Янка" (білорус. полька); 3. Етюд (Д. Томпсон)
Лавренюк ЗлатаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)В.СЕЛІВАНОВ. Жарт
Яковишина АннаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Бін Канеда. "Давним - давно"
Elif Tanem AkınІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)М.Глінка "Почуття" О.Штогаренко "Метелик"
Гарист УльянаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)И.Парфёнов "Бармалей"
Darina ChepiolkinaГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)И.С.Бах. Буррэ Nr. 2, из "Французской увертюры", си минор. В.Гиллок. Фламенко
Божок КатеринаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Фламенко В. Гіллок
ТУГАЙ МАРІЯІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)обр. Р. Панчука "Сподівання" ( Київський вальс пам'яті К. Цісик)
Дерій ЯнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)М.Клементі, Сонатина, 1 ч.
Тимофеєвич Аліна ПетрівнаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Я.Сібеліус-опус 76 етюд 2
Різак АнатолійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Теодор Лак (03.09.1846 - 25.11.1921) Тарантелла. Виконавець Різак Анатолій
Дмитрищак ДенисI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Л.Шукайло -"Барабан". Ю.Щуровський -"Токката"
Линка Ірина ЮріївнаІІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Етюд
Безпалько НаталяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Павло Захаров Джазовий експромт
Нескорожена СофіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)М.Дремлюга. Скерцо.
Пилипенко АльонаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіано (концертмейстер)Соло (1)VI (24+)Д. Шостакович "Ронда" з циклу "Іспанські пісні"
Горiнштейн ОленаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)VI (24+)Erroll Garner - Misty
дует у складі Ніколенко Євгенія та Ніколенко МихайлоI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)Л.Шитте Чардаш
Дует "Мрія" - Арзуманян Сона, Поліщук Вероніка МШ N2 ім. О.К. ГлазуноваI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)Г. Классен. Весела карусель, C-dur
Дует"Грація"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VI (24+)О. Гончарук "Гарна компанія"
Фортепіанне тріо (Кучерява Мірослава,Єрмола Софія,Косенко Крістіна)I місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноТріо (3)II (7-9 років)1.М Шмітц "Міні джаз",2 Т.Кісєльова Етюд на тему Паганіні
фортепіанний ансамбль викладачівI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіаноКолектив (6 і більше учасників)VI (24+)Е.Холст Концертний вальс "Діана"
Вознюк Анжела, Вознюк ЛіліяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, фортепіано та флейтаДует (2)III (10-13 років)В. Коровіцин "Ляльки сеньйора Карабаса"
Тимофеєвич АлінаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)III (10-13 років)Доповідь на тему"Композитори Тернопілля" та її відео -захист.
Яснюк ХристинаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)IV (14-17 років)доповідь на тему «АНТОНІО ВІВАЛЬДІ МУЗИЧНИЙ ГЕНІЙ ВЕНЕЦІЇ»
Стахів Соломія . Стахів АртемI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, виставиДует (2)VII (змішана)Сатирична постановка :"День брата"
Літературно-драматичний гурток "Галатея" КДЮТ "Орлятко"Гран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Л. Лежньова. "Казка без підказки"
Мороз Сергій та Артем Дует»Українські добряки»I місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, монологиДует (2)III (10-13 років)Гумореска Остапа Вишні «От у нас на хуторі»
Драганова ОленаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, поезіяСоло (1)III (10-13 років)Вірш
Івахненко ВеронікаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)I (4-6 років)Олеся Овчар "Мишачий футбол"
Пішко СоломійкаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)I (4-6 років)Л.Костенко «Кольорові миші»
Кравченко ЄваІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)"Якщо ти нарікаєш на життя"
Iвонiна Дар'яI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)"Тоненька очеретина"-вiршована байка
Шум СофіяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)"Моя мала Україна"
Зонь КрістінаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)"Незалежна і Єдина"
Нотченко АндрійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)Павличко Дмитро" Де найкраще місце на землі"
Волчанський НатанГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)"Як мій кум був моржем"
Присяжна Анна Марія ОлександрівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)IV (14-17 років)Т.Шевчено,,У нашім раї на землі...''
Нікітюк БогданI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)V(18-24 років)І.Гнатюк "Матері"
Бондарець СерафимаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)VI (24+)Андрей Дементьев "Балада о матери"
Театр читця . Дует у складі: Сіненко Анна, Тимошенко ВеронікаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняДует (2)III (10-13 років)Казка "Сорока"
Сологуб ОлександраI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)III (10-13 років)Маки
Попозогло ІванI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)IV (14-17 років)Диво природи
Поколодній МатвійІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, вироби з деревиниСоло (1)III (10-13 років)Новорічні прикраси
Волошина Вікторія ВадимівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, вироби з насіння та крупСоло (1)III (10-13 років)"Букет у вазоні"
Якименко ОльгаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)III (10-13 років)веселий котик
Козловська Лілія СтаніславівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)VI (24+)Вишивка атласними стрічками: " Рози", "Маки", "Бузок"
Решетило Вероніка СергіївнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Моя домівка"
Голяченко Катерина ІгорівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Ми українці"
Бойко Олександра ОлександрівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)" Село"
Тимошенко Богдан ІвановичІІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Моя Петриківка"
Кошова Анна ВолодимирівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Моє подвір'я"
Дроговіз Ілля ВіталійовичI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Рушник в дорогу мати вишивала..."
Koрзун ДимитрiйI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)Angel in Space" " «Aбстранування»“Життя триває”
Василенко Марія АнатоліївнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)"Зимова тиша"
Жарська Маргарита МаксимівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Святкові рушники"
Полякова Діана ОлександрівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Летять журавлі"
Лук'яненко Тетяна ОлегівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Село над річкою"
Пікуш Каміла ВолодимирівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Осіння заграва"
Данильченко Олександра ОлегівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Козацька родина"
Синявська Анна ОлександрівнаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Декоративний натюрморт"
Захарченко Анастасія СергіївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Натюрморт ванільний"
Біленко Василь ВасильовичІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Мій хутір"
Десятерик Дарина СергіївнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)III (10-13 років)"Україночки"
Бобришева АнастасіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)IV (14-17 років)Wild West
Гаценко АртемI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Осінь.
Купренко Єлизавета ОлегівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)"Літній відпочинок"
Крикун Мар'янаІІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Ніжність,Диво,Осінь.
Бородіна МаріяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)"Диво""Весняне пробудження"
Карпенко АндрійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Природа
Шугайова ВiкаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Ранкова пiсня
Гапонова Анна ЮріївнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Осінь"
Шпакова Єлизавета СергіївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Дракончик"
Десятерик Яна ВасилівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Портрет матусі"
Дорошенко Станіслав ЄвгенійовичІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Щедра осінь"
Бельмас Вікторія РоманівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Дельфіни"
Мащенко Софія РусланівнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Козацьке село"
Пономарчук КатеринаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)1) натюрморт "Соняхи", 2) натюрморт "Чайник", 3) Композиція "Колядники"
Бородіна ОксанаІІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Квіти""Гармонія"
Луцька АнастасіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Руде кошеня, Фламінго, Заквітчана
Гречина Єлизавета ВікторівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)"Диво-хатинка"
Чергинець Юлія ЮріївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)"Травневий садок"
Зенченко ВладиславГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1)"Вiдпочинок на Дунае", 2)"Великдень", 3)"Збiр винограду" "
Маслова Вікторія Вікторівна АРТ-ізостудія "РАДУГА"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)Шушулки
Рогова Валентина ІванівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)"Яблука" (пастель, картон) ;"Північне сяйво" (пастель, картон); "Допитливий бичок" (пастель, картон)
Арфуш АдельІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)I (4-6 років)«Зелений Динозаврик», «Птаха на прогулянці», «Зима і Літо у Пінгвінів»
Нагірняк ЛюбовГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)1. Панно - 101 - ий далматинець, 2. Панно - Бембі, 3. Панно - Зустріч друзів
Арфуш АдамІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)«Чарівний Восьминіг», «Квітуча планета», «Дівчина з собачкою»
Гостєв ОлегІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"З днем народження","Автомобіль майбутнього","Кошенятко"
Скрипник ДанилоГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"Хатинка", "Натюрморт", "Затишний куточок"
Ніколенко ОлександраI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"Півник", "До Дня Матері", "Янгол"
Бутенко ВікторіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"Бабусине подвір'я" (папір, акрил) "Казковий звір" (гратографія), "Зимова казка" (папір, гуаш)
Поколодня СофіяІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)Новорічні іграшки
Баркова АнастасіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)1. Панно - Бешкетниця - Осінь, 2. Панно - Всі ми діти твої, Україно!, 3.Панно - Таемнича незнайомка
Завальніцька АльонаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)живопис :Ніжність,природні матеріали пір'я"У ліску",гратографія"Спогад".
Симчина Олена ВікторівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)VI (24+)"Іриси","Східна красуня", "Квіткова фантазія"
Ярошенко АннаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)II (7-9 років)"Співоча пташка", "Зайченя", "Снігур".
Лутаєнко В`ячеславІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)II (7-9 років)"Колобок", "Поспішає Дід Мороз", "Ведмежатко""
Дуда ЄвгенійI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)III (10-13 років)"Символ року 2021","Дід Мороз з подарунками","Різдвяне оленятко"
Стандрет ХристинаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)III (10-13 років)"Вироби з квілінгу"
Перепелиця Маргарита МиколаївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)III (10-13 років)"Дари природи", "Морські жителі"
Завіна ВалеріяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикаСоло (1)III (10-13 років)"Рояль","Скринька-валентинка","Дівчина весна"
Головата Олександра СергіївнаГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, Петриківський розписСоло (1)III (10-13 років)"Прогулянка"
Мащенко Анжеліка ВолодимирівнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, прикраси та аксесуариСоло (1)III (10-13 років)Новорічні прикраси
Ільєва Богдана ОлексіївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, техніка набивнаСоло (1)III (10-13 років)1. Ніжна орхідея. 2. Іриси-братчики. 3. Засніжені трояндочки..
Студія моди та краси КЗ"Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"Січовий колегіум"ЗОРГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestТеатр моди, інші напрямки театру модиКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Трояндова експресія
Макара АндрійІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestФото та дизайнСоло (1)III (10-13 років)1. В житті нема нічого неможливого...2. На сторожі.3. Мить зустрічі
Хандусь ЯнаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestФото та дизайн, пейзажСоло (1)IV (14-17 років)фотороботи
Воробйова Єлизавета,"Алле-ап!"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestЦирковий жанр, мистецтво еквілібристикиСоло (1)IV (14-17 років)"Сакура"
Мариняк СофіяГран-Прі2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)"Лукашева сопілка"сл.Й.Струцюка,муз.Кос.Анатольського
Шаброва ОлександраI місце2020-11-30 00:00:00Star FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Музыка моей души
Ваксман ЕваI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, домраСоло (1)II (7-9 років)Ю. Шинкаренко " Босонiж по калюжах"
Алексеенко АртемI місце2020-11-30 00:00:00Star FestІнструментальний, духовіСоло (1)IV (14-17 років),, Миллион алых роз,,
Єрешко ЯрославаІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Ромашки","Ведмежа","Котики"
Кривенко ТаїсіяI місце2020-11-30 00:00:00Star FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)I (4-6 років)Новорічна композиція
Тавровська АняI місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)II (7-9 років)"На стилі"
Горбатенко Ольга танцювальна студія " Fleur"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)Мечтай
ФАВОРИТІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, естрадна хореографіяКвінтет (5)IV (14-17 років)МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ
Ансамбль народного танцю "Любисток"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, народний танецьКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Прибалтійська полька
COLOR DANCEІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)DANCE PARTY або НЕВГАМОВНІ
COLOR DANCEІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)DANCE SHOW
Танцювальний колектив "Тандем"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Таємниці темряви"
Ансамбль народного танцю "Смерічка"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Зачарована ріка"
Хореографічний колектив сучасного естрадного танцю "Юність КЗ"Золочівський будинок дитячої та юнацької творчості" Золочівської селищної ради.I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Українські мотиви"
Хореографічний колектив "Радість"ІІ місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Хореографічна композиція "Течія"
"Перлинки"I місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Щасливі діти
Волощук ЄваI місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, стилізований народний танецьСоло (1)III (10-13 років)Ніжність циганки
Сачук Анастасія СергіївнаI місце2020-11-30 00:00:00Star FestХореографічний, народний танецьСоло (1)VI (24+)Козачок
Вільгуцька Ольга Степанівна- Заслужений працівник культури УкраїниI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestАвторська творчість, створення музикиСоло (1)VI (24+)"Ой верше, мій верше" варіації на тему лемківсьої нар. пісні музика О. Вільгуцької
Антонюк ВікторI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestАвторська творчість, створення поетичних творівСоло (1)VI (24+)Авторські вірші
Каленський ЗахарI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВолодіння грою на двох і більше інструментахСоло (1)II (7-9 років)
Корнута МаксимI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)II (7-9 років)Неаполітанська пісня в обробці Л.Денца "На гойдалках"
Миколенко ВеронікаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Золушка
Половникова Василина ОлегівнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)III (10-13 років)Романс Оксани з опери С.С Гулака-Артемовського "Запорожец за Дунаєм"
Вороненкова МаріяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)«Осінь» П.Чайковського
Товт КатеринаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)V(18-24 років)Вальс "Il bacio" Слова та Музика: Л. Ардити (3:52хв)
Радченко Анна Андріївна, концертмейстер Плотнікова Олена АнатоліївнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)VI (24+)Пісня про любов "Засихає в степу материнка" сл. Любов Забашт, муз.. Оскар Сандлер
Михайлюк ВасильI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)VII (змішана)W.A. Mozart "Don Giovanni" - "Deh vienni alla finestra"
"Тріо викладачів" Онучко Анастасія Олегівна, Польнікова Оксана Віталіївна, Плотнікова Олена АнатоліївнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалТріо (3)VII (змішана)Мирослав Скорик - "Мелодія"
Навоєнко Дар‘яI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, джазовий вокалСоло (1)III (10-13 років)A night like this
Доценко ЄгорІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)Дощик - Наталія Май
Криворучко МаріяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)"Ялиночка-ялинка"
Семенова ЄлизаветаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)Білий сніг
Зілковська КарінаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)«Святий Миколай»
Задорожний АрсенІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)I (4-6 років)«Кошеня»
Захар КаленськийI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Новий Рік
Darina ChepiolkinaІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Still loving you
Darina ChepiolkinaI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Pasakų malūnas
Луцюк Анастасія АндріївнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Стану я звездой
Gabriela KonderkoІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Laiminga diena
Юрик ОльгаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Загадай своє бажання"
Люльчук ВікторіяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Пісня "Мамина калина"
Іващенко КаринаІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Чекаю.Цьом.-О.Цибульська, DZIDZIO
Драчко ДаріяІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Лови момент - Антитіла
Кулижка ЄвгеніяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Мрії в твоїх руках
Чорна АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Моїй Україні
Завальнюк СоломіяГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Квітка Цісик,"Місто спить"
Бабій КаролінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)На десерт
Козак СофіяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Три желания
Небесна Надія ЮріївнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Намалюй
Карапінка Роксолана ІгорівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Мрійниця
Корнят ЮліяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)муз. Л. Дьяконенко «Зима-зимонька»
JULIA MARKOWSKAI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Before You Go
Кияниця ЄваI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Змінити все!"
Харчук ДіанаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Ірина Федишин "Коляда"
Мария НазароваГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)"Лодка белая"
Лисакова ДаринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Don't start now
Карпенко Єлизавета,БДЮТ "Магічна музика"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)Пісня сміливих дівчат
Маляр Дар'яI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Три зорі"
Бадасен Анна ВолодимирівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)IV (14-17 років)"Ти дочекайся мене"
Джхінган НікольІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)V(18-24 років)Adele - Someone like you
Волинська АнастасіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)V(18-24 років)«Не питай мене» (сл. М.Ткач, муз. І. Поклад)
Кароокі jewelsI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняДует (2)III (10-13 років)Вільна
Дует Сухопар Поліна та Сухопар СофіяГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняДует (2)III (10-13 років)Вільна
Дует Лінкіна Єлизавета, Мамонова Н.Ю.I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняДует (2)VII (змішана)Ми молодь України
Дитячий аматорський гурток естрадного співу «Бісер.voc»I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКвартет (4)II (7-9 років)Наталя Май - "Сорочка мамина"
гурт K.A.V.A - Карина Хачатурова, Анастасія Гузь, Вікторія Дочич, Анастасія КузнєцоваГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКвартет (4)V(18-24 років)Плакала (cover Kazка)
Дитячий вокальный гурток "Веселка" Мирнянський СБКІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Ми - нащадки козаків"
ЗХК вокальна студія "Серпантин"Гран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Выбирай
"Light music"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Омріяна земля
Ансамбль "Веселі нотки"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Дві пісеньки"
вокальний гурт "Сонячний" Запорізького Січового колегіуму-інтернатуI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Ти - зірка!
Вокальна студія "Маестро" Будинку культури ГПУ"ШГВ"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Хочу собаку"
Darja PetrovaI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)I (4-6 років)Podolyanochka
Наумова НадіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)II (7-9 років)Щедрівка "Щедрий вечір"
Лебідь ОленаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)Муз.Л.Дьяконенко «Новорічна»
Рубан Софія, солістка фольклорного ансамблю "Кралиця" Київського національного університету культури і мистецтвI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)V(18-24 років)"А в городі, край дерево роде", українська народна пісня
Дует Гунько Маріна та Гунько ЯнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняДует (2)II (7-9 років)Українська народна пісня "Наш пане"
Дует Сухопар Поліна і Сухопар СофіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняДует (2)III (10-13 років)Ой Ходить Сон(Українська народна пісня в обробці)
Дівочий квінтет фольклорного ансамблю "Кралиця" Київського Національного університету культури і мистецтв: Юлія Вітранюк, Юлія Нарожна, Євгенія Мазуренко, Тетяна Семенюк, Аліна КузьмінаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняКвінтет (5)V(18-24 років)"Та й з-за гори вітер віє", українська народна пісня
Колектив стилізованого народного співу «Ладоньки»Гран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Ой, на Івана, ой, на Купала"
«Зразковий художній колектив» вокальний гурт «Березіль»Гран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)«На небі зірка» - колядка, a cappella
"Народний художній колектив"хор "Васильки"імені Василя Бурноса Носівської міської гімназіїI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Пісенька"муз.К.Мяскова,сл.Скомаровського
"Народний художній колектив"хор "Васильки"імені Василя Бурноса Носівської міської гімназіїI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Танок сорок"Б.Фільц
ЗКХ вокальна студія "Серпантин"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Доле моя
Дівочий вокальний ансамбль "Росинка"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Українська народна пісня "Ворожка"
"Народний художній колектив"хор"Васильки"імені Василя Бурноса Носівської міської гімназіїI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Ранок"
Нечипоренко Ольга, Кудас ТетянаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, юний концертмейстерДует (2)VII (змішана). Українська народна пісня "Ой під вишнею", упор. А. Хвиля
Величко-Соломенник ЗлатаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestДиригентСоло (1)VI (24+)Замок Шамбор з хорового концерту "Французькі фрески" Л. Дичко
Звірко Олександр ОлександровичI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, акордеонСоло (1)III (10-13 років)М.Талакін Прелюдія (1.57)
Магула ІваннаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, акордеонСоло (1)III (10-13 років)С.Стельмах "Мелодія осені"
Ансамбль бандуристів "Пелюстки надії"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, бандураКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Сл.і муз. О.Горобченко " Моя земля"
Синько МихайлоI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, баянСоло (1)III (10-13 років)Ю.Гаврилов "Лиса попрошайка"
Ансамбль баяністів "Карнавал"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, баянКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Є. Дербенко "Пограємо джаз"
Шеремет-Полонська МаріяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)"Tintagel" - Joep Wanders
Головко МаріяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)«Солнечный зайчик» Н.ОнищенкоИспанский танец «Алегриас» В.Куликовская
Дилдін РоманІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)"Мячик"Наталія Бородкина
Маслов БогданІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)II (7-9 років)"Одиночество" Олег Копенков
Осадчий АртемІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)III (10-13 років)Я вмію перскакувати калюжі
Калганков АртемI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)III (10-13 років)Песня без слов
Дирда Єлізар (уч. 6 кл. ДМШ №2 м. Миколєва))I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)IV (14-17 років)Un Dia de Noviembre, Leo Brouwer
Бережна ВладиславаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)IV (14-17 років)"Запальна румба" О.Мітрошин
Ващинський СтаніславІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараСоло (1)IV (14-17 років)"Маленький Романс" Л.Валькер
Noble septimaI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, гітараКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)О. Зубченко "Прелюд-миттєвість".
Дует домристів - Іванов Сава та Шелестюк ДмитроI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, домраДует (2)II (7-9 років)О. Моісеєва - Попурі на тему «Друзі з Простоквашино»
Дует домристів у складі: Булавко Юрій та Лопушанський МаксимI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, домраДует (2)III (10-13 років)А. Комаровський - варіації на тему укр.пісні "Вийшли в поле косарі"
Тріо домристів у складі: Гніловщенко Дмитро, Новак Вікторія, Узун РенатаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, домраТріо (3)VII (змішана)Джон П. "Jingle Bell's "
Мишакін ІванІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)М.Красєв "Ялинка" Б.Майзель"Кораблик"
Каленський ЗахарІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Одинокий Пастух
Захар КаленськийI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)"Volare" mus. Domenico Modugno
Lepădatu VladI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Colind "O ce veste minunata"
Плотніков СавваI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)II (7-9 років)Шуман Сміливий наїзник
Євсеєва ВеронікаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Careless Whispers George Michael
Сябер ТарасI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Гендель Г. Арія з варіаціями «Гармонійний коваль»
Урунова ПолінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Зацепін О. Пісня про ведмедів
Плотнікова ЯрославаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Лебедь Сен-Санс
Спис МиколаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, духовіСоло (1)III (10-13 років)Carmen Toreador
Шевченко ЕлінаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)III (10-13 років)Поль де Сенневіль Балада для Аделіни
Святнюк АртемійI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)III (10-13 років)В.Конов «Джазова сюіта» Імпровізація.
Лукачович АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)IV (14-17 років)Й. Гайдн Концерт для віолончелі C-dur, I ч.
Вітковська Світлана ВіталіївнаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиСоло (1)IV (14-17 років)Б. Ромберг Рондо
Тріо "Bel Sonare" у складі: Марія Радченко, Ганна Воєводкіна та Ольга ГрицівI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, інші інструментиТріо (3)VI (24+)А. Вівальді Концерт для 2-х скрипок з оркестром ля-мінор
Захар КаленськийI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Ластівочка-щебетушка. муз С. Луканюк
Левківська АнастасіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Ірландська народна пісня в обробці О.Агапової "Вітер"
Олійник Мілена ДенисівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)О. Комаровський Концертино G- dur
Берегуляк МартаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Людмила Шукайло" Вічний рух"
Маслей КатеринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Л. Шукайло. Арія.
Андрієвська КсеніяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)Ф. Крейслер Маленький віденський марш
Стельмах ВасильI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)А. Комаровський. Концерт № 1. e-moll.
Christina Hanbi SpindlerI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)IV (14-17 років)A.Vivaldi - Four Seasons: Spring (La Primavera) 3rd movement
Савчук ВладиславаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)IV (14-17 років)Believer - Imagine Dragons
Попов ДенисГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)II (7-9 років)Survivor - Eye Of The Tiger (Drum Cover)
Орехов ВладиславГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)II (7-9 років)П.Чайковський "Екотез", з опери "Євгеній Онегін"
Матковський ДенисI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)III (10-13 років)Сергій Хмельов - ритмічний етюд
Кислий ОлексійГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, ударні інструментиСоло (1)IV (14-17 років)Л.Дакен, "Зозуля"
Шмалюк ВалерійI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)I (4-6 років)Цикл творів "Мавпочки" та "Українська пісня"
Мельник Владислав АндрійовичI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)"Буре" Й. С. Бах
Назарчук АлінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Н.Классен "Ескіз"
Darina ChepiolkinaI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Б. Дварионас Интермецио. Ф.Шуберт Немецкий танец.
Любчиков ВасильІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)К Черни Етюд C-dur
Новомлинець Анна РоманівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Т. Назарова "летний дождик"; К. Вильтон "Сонатина"
Каленський ЗахарІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Этюд
Зінченко ХристинаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Українська народна пісня "Ой лопнув обруч"
Камелия ДворникІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Gillok Portret of Paris
Каталина АбадовскиI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Вальс Гиллок
Дюндіна Іванна ЄвгенівнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)В. Ходош "5 Східних Ляльок"
Христина НеподоглоІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Capriccietto, W. Gillok
Біанка ЧеремушI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Полька - Диссонанс Н. Подвала
Яковець МикитаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)1.«Этюд» Г.Беренс; 2. «На березу дуб похилився» Н. Шульман
Філіпчук АнтонінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Ю.Єггард "Маленький ноктюрн"
Кирилова Олександра ВікторівнаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)"Непосиди" Володимир Соляник
Cernoșapca NicoletaІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Robert Schumann Dans fantastic op.124, nr.5
Болотян Олександр ЄвгенійовичГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Вандалл Р. Д., "Водоспад"
Бариба ВеронікаІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Д. Кабалевський "Клоуни"
Зюзiна АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)"Мелодiя" О.Спелiотi
Софiя ПришедькоІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)В. Косенко "Вальс"
Кормош ВасилинаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Г. Геуман. Романтична прелюдія
Bogdanova DarinaI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Г.Гендель Аллеманда ля минор. Ц. Кюи. Простодушное откровенние
Постова ДаринаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Вечірня пісня (секста) Ю. Савраюк
Голяніщев АнтонI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)М. Дворжак Джазовий етюд 15 А-dur, О. Петерсон Джазовий етюд B-dur
Тимофеєвич Аліна ПетрівнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Тарантелла-Ш.Дене
Любчикова ДаріяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Р. Вандалл "Водоспад"
Булківська СофіяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)М. Майєр "Фарби осені"
Кулага Ксения ДмитриевнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Ф.Бургмюллер Этюд d-moll соч.109 N13
Осіпчук ОлександраІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)О. Білаш "Роздум"
Ткачова ВладиславаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Уільям Гіллок "Серенада"
Сараєва ЄлізаветаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Олена Девіс "Анданте"
Глущенко ВарвараI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Уільям Гіллок «Осінній ескіз»
Глущенко ЄгорІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Михайло Степаненко «Вечірня мелодія»
Олена ПэгынуІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)III (10-13 років)Р. Шуман "Спогад"
Афанасікова АнастасіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)І.Беркович Прелюдія сі бемоль мінор
Юрчик ЮліяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)В.А. Моцарт- Фантазія ре-мінор
Подкопаєв ЄгорІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)"Nuvote Bianche|"
Гонта МихайлоІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)Євген Дога "СОНЕТ"
Канчій СофіяГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)IV (14-17 років)С. Рахманінов Прелюдія cis-moll
Карась ІваннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)VI (24+)Вольфганг Амадей Моцарт "Фантазія" ре мінор
Фортепіанний дует Альварес Діана - Омельченко ЛізаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)Молдавський народний танець "Мариця"
Олексишин Вікторія,Медвідь ЮліяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)М.Шмітц «Принцеса танцює вальс»
Фортепіанний дует: Циб Натан та Бобинець ДіанаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)М. Шмітц "Джазовий ансамбль #1 G-dur
Голяніщев Антон, Сорокіна ЯрославаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)III (10-13 років)О. Тимошенко "Спогад"
Костенко Саша - Дорофеєва Соня (фортепіанний дует)I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)IV (14-17 років)О.Хромушин "Перше кохання"
Фортепіанний дует Іващенко Ганна - Скоморохова ОленаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VI (24+)А. Хачатурян "Гопак" з балету "Гаяне"
Фортепіанний дует у складі Інна Матлашевська та Наталія КовбаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VI (24+)С.Рахманінов "Вокаліз"
Фортепіанний ансамбль Португальська Арина, Мороз ВіолеттаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VII (змішана)М. Скорик. "В народному стилі".
Фортепіанний дует Сірик Софія - Іващенко ГаннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VII (змішана)К.Олерська "Танок мачухи та сестер" з музичної вистави "Попелюшка"
"Вогник" ( Калашнікова Марія, Лєбєхова Людмила Іванівна)ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VII (змішана)Українська народна пісня "Ой джигуне, джигуне" (обробка Людмили Жульєвої)
Сліпакура Анна та Остапик НаталіяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VII (змішана)Бернард Фліс "Колискова"
Кухтій Вікторія Русланівна, Кикта Олеся Романівна, Каваців Тетяна Ігорівна. ТРІОI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, фортепіаноТріо (3)II (7-9 років)"Вальс" Є. Дога, переклад для ф-но С. Кузнєцов
Кучерова Надія ДМШ1 ім.Я .СтеповогоI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)II (7-9 років)50 років пісні В.Івасюка " Червона рута "
Дементьєв ОлександрГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)III (10-13 років)Як колядка шукала свої ноти
Музика СофіяІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)III (10-13 років)Жиитєвий та творчий шлях В. А. Моцарта
Франко ДіанаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)III (10-13 років)Українські композитори
Гладушко Дар'яІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літератураСоло (1)VI (24+)«Ф. Ліст – виконавець та педагог. Новаторства та стильові риси музики Ф. Ліста»
Учні 2 класу театрального відділу школи мистецтв м.Хуст :1.Емілія Галушкай 2.ДаріяСкунзя 3.Валерія Трофимчук 4.Артем Попович 5.Михайло Ігнат 6.Світлана Довганич 7.Софія Смолінська 8.Кароліна Пилип 9.Попович КаміллаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Лялькова вистава О.Медведєвої "Пих"
Стахів Соломія . Микитин ТамілаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиДует (2)III (10-13 років)Постановка - мініатюра "Нехай дівок Бог боронить в невістки попасти"
Літературно-драматичний гурток "Галатея" КДЮТ "Орлятко"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Белла Юнгер. "Принцеса Капустина"
Театральний гурток "Планета мрії"Гран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Через поле, через гай іде до нас Святий Миколай"
Волчанський НатанI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, монологиСоло (1)IV (14-17 років)Шуба
Театральний колектив «Міраж» Мороз АртемІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, поезіяСоло (1)III (10-13 років)Вірш Тримайся моя рідна Україно
Театральний колектив «Міраж» Мороз Сергій . Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, поезіяСоло (1)III (10-13 років)Вірш Єднаймося ж брати мої
Зразковий художній колектив театральний гурток "Посмішка"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, прозаСоло (1)III (10-13 років)А. П. Чехов "Хамелеон"
Тендітна Поліна МиколаївнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, прозаСоло (1)IV (14-17 років)Сью Таунсенд "Таємний щоденник Адріана Моула" Моула"
Мельченко АнастасіяІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)II (7-9 років)" Сон" Шевченко.
Думенко ПлатонІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)Шишка
Прихідна КрістінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)Адам Міцкевич "Буря"
Трофимов ІлляI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)III (10-13 років)"Бий у хвіртку!"
Балюк ОленаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняСоло (1)VI (24+)Т.Г. Шевченко "І золотої, й дорогої... "
Лозовицька АллаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)IV (14-17 років)Квітка осені, Зимова фея, В"юнки
Малець ТетянаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетінняСоло (1)VI (24+)Закохана пара
Козій ЮліяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкаСоло (1)VI (24+)Вишивка бісером
Арфуш АдамІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаСоло (1)II (7-9 років)«Космічний корабель», «Сім‘я пінгвінів», «Спогади про день народження»
Авдєєва ЛізаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)I (4-6 років)Прийшла зима
Бабіч КрістінаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Світ природи
Анфіногенова ДаринаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)"Зимові фантазії"
Щербина КатеринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Совуння . Корабель . Новий рік.
Клязнік АртурI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років),, Перший сніг,,
Головата ОлександраI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Різдвяний вечір"
Синявська АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Святвечір"
Макогон Катерина ІванівнаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Картини
Деревʼянчук ІоаннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Весна", "Зимова мрія", "Моє місто в 19 ст."
Гаврилець КсеніяГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Берегиня України
Кожухаренко АлінаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Вірити в чудо
Сергієнко АнастасіяІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)Різдвяних янгол
Скрипник ДанилоІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)"Новорічний натюрморт", "Попуга", "Мандаринка"
Вікторія Райська Художня майстерня "Creative Art Family"I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)«В обіймах матері» (техніка: акварель, акрилова гуаш, акварельні олівці),2«В обіймах матері» (техніка: акварель, акрилова гуаш, акварельні олівці). 3.«В очікуванні дива» (техніка: графіка, лайнери, маркери, акрилова гуаш)
Криворот Тетяна ЮріївнаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)III (10-13 років)1. Сніговик у місті 2. Осінній натюрморт 3. Дощ
Гармаш ЄвгеніяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)Подорож Санти
Мітева Русіна ОлексіївнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)"Живописні українські українки"
Одненко Софія ІгорівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)"Стилізований натюрморт", "Пуантилізм з парфумами та перцем", "Осінній натюрморт"
Зенченко ВладиславI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1)Зимовий пейзаж, 2) Маки, 3)" Конi"
Пономарчук КатеринаІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)IV (14-17 років)1) 'Дівчина-осінь', 2) натюрморт 'Червоний чайник' 3) натюрморт 'Прозорий кувшин'
Гегельська Лілія МихайлівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)VI (24+)Калейдоскоп кохання
Арфуш АдельІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)I (4-6 років)“Крапельки», «Пташечка», «Букет для матусі»
Ярошенко АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)Тюльпани, Небесні світила, Бембі
Нагірняк Любов РоманівнаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)II (7-9 років)1. Сувенір - нічник «Зимова казка», 2. Сувенір - нічник «Умка»
Баркова Анастасія ДмитрівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)IV (14-17 років)1. Панно - Папуга. 2. Сувенір - нічник «Зимова ніч»
Шапіро АрсенійI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленняСоло (1)III (10-13 років)Керамічні вироби
Тесленко Ольга ВікторівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціяСоло (1)VI (24+)Новорічні дзвіночки, ялинкові кульки, бурульки
Белецька Надія ГригорівнаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, прикраси та аксесуариСоло (1)VI (24+)Авторські прикраси від BeNadi (Белецька Надія)
Студія моди та краси Комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа -інтернат ||-||| ступенів" Січовий колегіум" Запорізької обласної радиI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestТеатр моди, інші напрямки театру модиКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Колекція "Диво калинове"
Дем’яненко КатеринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestФото та дизайн, пейзажСоло (1)IV (14-17 років)Зимова казка, зимовий вечір, ніжність
Троян ЯринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestЦирковий жанр, інші напрямки циркового мистецтваСоло (1)III (10-13 років)Вірю
Ярошенко ТаїсіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestАвторська творчість, інші напрямки авторської творчостіСоло (1)IV (14-17 років)Відеорепортаж про свято Івана Купала (журналістика)
Кодак ВеронікаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestАвторська творчість, створення пісеньСоло (1)IV (14-17 років)Пісня "Вишиванка"
Мариняк СофіяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, академічний вокалСоло (1)IV (14-17 років)"Арія Серпіни" з опери Служанка Пані"
Войтенко ВалеріяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Крок до мрії
Мельник МаріяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestВокальний, народна пісняСоло (1)III (10-13 років)Колискова
Єльчищев АндрійI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, акордеонСоло (1)IV (14-17 років)Вальс "Индифференс"
Нікішина АнгелінаГран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)О.Комаровський Наввипередки
Барановська АделінаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)II (7-9 років)Буггі
Поблудинський ЯнI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestІнструментальний, скрипкаСоло (1)III (10-13 років)Edward Huws Jones "Hen-Coop Rag"
Творча студія "Аматори від Янголят"Гран-Прі2020-12-20 00:00:00Talent FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)Сценічна дія за мотивом Льюїса Керрола "Аліса в країні чудес"
Боліщук КатеринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Мій край коханий - Україна
Бойчук ПолінаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописСоло (1)II (7-9 років)Красива й щедра осінь
Харламова КсеніяI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаСоло (1)III (10-13 років)"Затишок", "Мої мрії", "В очікуванні чудес"
Бойчук АннаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestФото та дизайн, пейзажСоло (1)III (10-13 років)Завесніло
Хореографічний колектив "Dance way "I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Дитячий БУМ
Танцювальний колектив "Первоцвіт"ІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Диско"
Студія сучасного танцю RELAX DANCEI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)LEVEL UP
Студія сучасного танцю “RELAX DANCE”I місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)OUR STYLE
Танцювальний колектив "Веселий каблучок"ІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Крутіше всіх"
Хореографічний колектив "Арт-Денс"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Дівчата і рок н рол"
Танцювальний колектив "Веселий каблучок"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)"Хулігани"
Старша група хореографічного колективу ОксамитІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Танго
Хореографічний колектив "Аквамарин"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)I (4-6 років)"Зима-красунечка"
«Сюрприз»ІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)«Дівчатка Барбі»
"Народний художній колектив"хореографічний ансамбль "Кришталевий черевичок"Носівської міської гімназіїІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)"Добра каша"
Танцювальний колектив "Перлинка". "Центр дитячої та юнацької творчості" Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.ІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)II (7-9 років)Миколай, Миколай
"Bright life"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)“В ритмі танцю"
"Народний художній колектив"хореографічний ансамбль "Кришталевий черевичок"Носівської міської гімназіїІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Флотський танець
Зразковий колектив сучасного танцю "Свято Мрій"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Два Кольори
Клочко Домініка Студія танців "Creative Dance Family"ІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)" У мене немає дому"
Троян ЯринаI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяСоло (1)III (10-13 років)Тотем Ворона
СмайликиI місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)I (4-6 років)Baby shark
Студія сучасного танцю Relax danceІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Boom
Студія сучасного танцю Relax danceІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)III (10-13 років)Star wear
Студія сучасного танцю Relax danceІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Бізнес леді
Хореографічний колектив "Аквамарин"ІІІ місце2020-12-20 00:00:00Talent FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII (змішана)"Маніфест"
Думчикова НадіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення музикисоло (1)ІІ (7-9 років)" Таємниці зимово - кришталевого замку"
Тістол АннаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення музикисоло (1)ІІІ (10-13 років)3 (автор, Зоя Широкова (скрипка), Валентина Овсянникова (флейта)
Вільгуцька Ольга Степанівна - Заслужений працівник культури УкраїниI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення музикисоло (1)VI (24+)"Ой верше, мій верше" варіації на тему лемківсьої нар. пісні О. Вільгуцької
Грига НаталіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення пісеньсоло (1)VI (24+)Казкова зима
Інна МиленкоI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення сценаріївсоло (1)VI (24+)Сценарій "Святий Миколай і шоколадна фабрика"
Винокуров Артем ЮрійовичI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, авторська пісняСоло (1)VI (24+)"Великим постом" вірші Наталії Максимової
Царенко АннаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)І (4-6 років)Рождественская песенка
Бадічка СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)І (4-6 років)Українська народна пісня в обробці Я.Бігдая "На городі будяк "
Антоненко КирилI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)І (4-6 років)Укр.нар.пісня в обр.Л.Ревуцького " Подоляночка"
Флорко АлінаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)ІІ (7-9 років)Я лисичка, я сестричка
Кисловська АннаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)ІІ (7-9 років)"Аве Марія" муз.Іщенко О.С
Сухацька ОлександраI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)ІІ (7-9 років)Польська колядка ,,Lulajże, Jezuniu,,
Хімченко Карина ОлексіївнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)ІІІ (10-13 років)Українська народна пісня "Ой сад, виноград"
Демяник АнетаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)IV (14-17 років)O mio babbino caro!
Товт Катерина СтепанівнаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)V (18-24)Ш.Гуно - Вальс Джульєтти "Je veux vivre" із опери "Ромео і Джульєтта"
Мельник Валерія ІгорівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)V (18-24)М. А. Римський-Корсаков " Не ветер вея с высоты"
Шерстюк АндрійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)V (18-24)"Чия ж то хатина?" (укр. нар. пісня в обр. Пл. Майбороди)
Народний художній колектив ,,Дитяча опера,,Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалКолектив (6 і більше учасників)ІІ (7-9 років)Richard Rodgers ,, Edelweiss,,
Darja PetrovaI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)Belije snezhinki
Ключка АнастасіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)Три желания
Северин ВандаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)Районы-кварталы
Роллі ВікторіяГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)Мне сегодня скучно
Гришко ЄвгеніяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)Ю.Бесіда "Вишиванка"
Блінова АлісаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)З репер. гурту Злагода "Україна матуся моя"
Фур ОлександрI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)І (4-6 років)"Барабан"
Шаповалова Діана ІгорівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)II (7-9 років)Колобок
Самко МеланіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Мамині очі
Летіта Вікторія ОлександрівнаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Леся Горова. "Мрії"
Darina ChepiolkinaI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Dernière Danse
Діордійчук СофіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Різдвяна сніжинка
Сумятина ВікторіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Українські дівчата
Носалюк МаріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)О.Рибніков "Пісня Червоного Капелюшка"
Оганова Поліна заклад: Запорізка дитяча музична школа №1I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)"Муха цокотуха" музика та слова В. Николишина
Сергєєва АлінаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Робот Бронислав
Кардаш ЕміліяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Обійми
Вероніка БлощинськаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)"Добрий ранок,Україно!"
Літвінова Дар'яІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)З репертуару Ricchi E Poveri "Ma-ma-Maria"
Чепурних АнастасіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Саундтрек до мультфільму "Зверополіс" Не відступлю
Денисенко НоннаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)З репертуару Н.Май "Мамин оберіг"
Ліщинська МаргаритаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Муз.і Сл. Л. Соболевської ,,Сонячний віночок".
Бессонова ВіталінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняСоло (1)III (10-13 років)Чарівник джаз
Божко ЕвелінаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Diamonds
Половникова Василина ОлегівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"My Heart Will Go On" Муз.Джеймс Хорнер, слова Уилл Дженнингс
Сирадегян МіленаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Tun Im Hayreni"(Мій рідний дім)- сл. і муз.Arabo Ispiryan
дует сестер Сирадегян Мілени та ДіаниГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"За вікном" -сл. Н.Григоренко, муз.О.Юрлова
Дердієва-Ткаченко ВалеріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Мы вдвоем
Коровицька ОлександраI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Квітка розмарія
Харенко ПолінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)З репертуару С. Тарасова "Брюнетки краще"
Степаненко ЄваІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Чом ти не прийшов". Українська народна пісня.
Ісраєлян МаріяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Слова та музика К.Меладзе. "Люди любите друг друга"
Кащук СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Сл. і Муз. М.Стасюк ,,Лялька".
Пестов ДмитроI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Я міліонер
ЛЮБЧЕНКО ДАРИНА - Вокальне об'єднання "УНІСОН"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Решаешь только ты"
Небесна НадіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Лягушка
ПЕКЕРА АННА - Вокальне об"єднання "УНІСОН"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"ОБЛАКА"
Артем ЗейканІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Володимир Івасюк "Червона рута"
Матлага ДіанаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Христина Соловій Тримай
Шерматюк СофіяІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Україна - це ми! Катерина Бужинська
Олександра РоманюкI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Не сумуй"
Люльчук ВікторіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Пісня "Українка"
Назарова МарияI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Гыля-гыля гусi"
Гоян Вікторія ВасилівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)"Любов останньою ніколи не буває"
Доценко Неоніла Заклад: Загальноосвітня санаторна школа інтернат I - III ступенів комунального закладу вищої освіти "Хортицька національна-реабілітаційна академія"ЗОРI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Демони
Скрипнік Вероніка заклад Запорізька дитяча музична школа№ 1I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)"Lеave me lonely" cover Ariana Grande
Мазур АльбінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Carla Lazzari "Bim Bam Toi"
Ревуцька КаролінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Хто як не ти?
Роллі Дар'яІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Щедрик
Комарицька СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)З репертуару гурту Двоє в Каное"Човен"
Борисевич АнастасіяІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)З репертуару Шарлотти Переллі "Hero"
Щепак СофіяІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Туман яром
Буткалюк ОленаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Loyal Brave True
Лисакова ДаринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Dance monkey
Єлісєєва СофіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)Pov
Маляр Дар'яI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)IV (14-17 років)"Лелеча доля"
Гнатовський ВладиславI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)V (18-24)«Ангел» О.Винник. «Кинули» Скрябін
Олена КорженевськаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)VI (24+)Ау (А.Розенбаум COVER)
Сергій КорженевськийІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)VI (24+)"Luna" (Alessandro Safína cover)
Гагуха ДіанаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)VI (24+)Слова: Юрій Рибчинський, Музика: Ігор Поклад "Очі на піску"
Солярчук БорисІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)VI (24+)Романс "Не забудь" , слова Богдана Стельмаха, музика Богдана-Юрія Янівського
Селівон Варвара, Сотніченко ТамараІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснядует (2)І (4-6 років)"З Новим роком!", сл. В. Лисенка, муз. Г. Лисенко
Дует Білуха Богдан(7 років) та Лукашевська Анна(9-років)Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснядует (2)ІІ (7-9 років)"Мир на планеті"-сл. і муз. І.Чернишової український переклад Н.Білухи
Уліганець Софія і Фур ДмитроI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснядует (2)ІІ (7-9 років)"Расскажи снегурочка"
Дует Сухопар Поліна та Сухопар СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснядует (2)ІІІ (10-13 років)«Vivo per lei»
Вокальне тріо "Лілея"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)VII Змішана"Попурі"
Тріо у складі Валентини Гринюк, Тамари Вінглевської та Каріни МурженкоI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняТріо (3)VII Змішана"Сила"
"Метелиця"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКвартет (4)VI (24+)" Танцюй народ" сл. та муз. В. Шевченко
Вокальний ансамбль "Любисточки"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКвінтет (5)ІІ (7-9 років)Мальчишка джаз
Вокальний ансамбль "Росинка" БДЮТ Франківський район м.ЛьвівI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)І (4-6 років)Танок мишей
ЗКХ вокальна студія "Серпантин"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)ІІ (7-9 років)Show girls
Вокальний ансамбль "Росинка" БДЮТ Франківський район м.ЛьвівI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)ІІ (7-9 років)Рідна серцю Україна
"ŽIBURIUKAI"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)ІІ (7-9 років)"Мышиные актрисы"
Вокальный ансамбль „BANGA"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)„Вкус Рождества“
Вокальний гурт "Березіль" ЗХК студії есрадного співу "Шанс" Запорізького Січового колегіуму-інтернатуГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Молитва за Україну"
Вокальний гурт "Феєрія"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Пісня "Посміхалися" слова і музика Ольга Монастирська
Вокальный ансамбль „ŠALTINĖLIS"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)„Танго дождя“
Вокальний ансамбль Сузір'яI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Святий Миколай" автор невідомий, аранж. Євсеєв Євген Леонідович
"Зразковий художній колектив"вокальний ансамбль "Любисточки"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаБелые ангелы
Зразковий художній колектив"Театр пісні"Зустріч""Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна пісняКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Тумани" гурт Струни серця
Cиротюк СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІ (7-9 років)Сл.та муз. народні «Колядка для воїна»
КОРОЛЕНКО АНАСТАСІЯГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)народна пісня "Маринонька"
Ютиш ВалеріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Зимовий вітер"-сл. і муз. І.Чернишової, укр. переклад Н.Білухи
Вареха ВікторіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Ой ходить сон"-українська народна пісня
Астахова ЄлизаветаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Різдвяна зірка (коляда)
Грищенко Марія АндріївнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)Колядка « Добрий вечір тобі, пане господарю»
Семенюк КатеринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна піснясоло (1)IV (14-17 років)Соловей - Go_A
Квінтет бандуристів " Зелена ліщинонька" КЗ"Чернігівська дитяча музична школа"Чернігівської селищної ради Запорізької областіI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняКвінтет (5)IV (14-17 років)Х.Малишко "Молитва за Україну"
Колектив стилізованого народного співу Ладоньки"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)"Колискова" стилизована страрослов'янська пісня
Фольклорний гурт "Оберіг"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, народна пісняКолектив (6 і більше учасників)VI (24+)Українська народна колядка "Бог ся рождає"
Гурт "Сфорцандо"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, хори та ансамбліКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)"Щедрик" обр. М. Леонтовича
Прохоренко ОльгаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)муз. М. Скорика, вірші Ів. Франка "Дивувалась зима" І ч. кантати "Весна"
Мороз МаріяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)П.Чайковський "Неаполітанська пісенька"
Шумік Діана ЮріївнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)М. Леонтович, аранжування для оркестру народних інструментів В. Кучерука. Щедрик.
Ірина Василівна МаїлоІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)П. І. Чайковський. Концертна сюїта з балету "Лускунчик". Марш.
Гущина Віра ВасилівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)«Море» К.Проснака, сл.К.Хрустельської. «Листья» П.Чесноков, сл.Ф.Тютчева
Штик Яна ІванівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)V (18-24)П. Ніщинський. "Вечорниці" до вистави "Назар Стодоля". Інтродукція.
Величко-Соломенник ЗлатаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestДиригентсоло (1)VI (24+)"Ой ти дівчино, чом зажурилась" обр.укр.нар.пісні Г.Верьовки.
Ансамбль домристів"Тоніка"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальнийКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)Е.Боувел "Rumba a villarika"
Кладковий МакарI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонсоло (1)ІІ (7-9 років)Джо Приват та Рей Комбат Вальс мюзет, Л.Колесов Бугі-вугі
Тимощук АртемI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонсоло (1)ІІІ (10-13 років)О.Куклін На карнавалі
Сиволап МаксимI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонсоло (1)ІІІ (10-13 років)Є. Дербенко Естрадний вальс
Голечко Анна ВолодимирівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонсоло (1)V (18-24)"L’enfant Demon". Claude Thomain
Солярчук Борис МиколайовичI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, акордеонсоло (1)VI (24+)Романс "Не забудь"
Кравченко ЕстерI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)ІІ (7-9 років)«Веселі чобітки»
Волошина Дар'я ВіталіївнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандураСоло (1)III (10-13 років)Укр.нар.пісня "Чом,чом не прийшов?"
Федоляк Ксенія ВіталіївнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)ІІІ (10-13 років)О. Горобченко "Спогад"
Турчин АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)ІІІ (10-13 років)О. Вінницький Босса-Нова
Турчин АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)ІІІ (10-13 років)Нис "Тема з варіаціями"
Ярмолюк АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)IV (14-17 років)О.Герасименко «Концертні варіації для бандури з фортепіано»
Буйновська ДіанаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурасоло (1)V (18-24)О. Саратський "Коломийка"
Дует бандуристок «Перлинки» у складі Ковалець Марії та Кузьмич ЄвгеніїI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурадует (2)ІІ (7-9 років)Обр.М.Гвоздя «Весняний день»
Лакус Олена і АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, бандурадует (2)ІІІ (10-13 років)Народна пісня "Накрила нічка"
Ансамбль баяністів "Карнавал"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, баянКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)Й.Тамарін "Кубинський танець"
Шаповал МаратI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітарасоло (1)ІІ (7-9 років)О.Зубченко. Прелюд-швидкоплинність
Кобзаренко Іванна МаксимівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітарасоло (1)ІІІ (10-13 років)Варіації на тему української народної пісні "Вечір надворі"
Василенко Ярослав ВікторовичІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, гітарасоло (1)ІІІ (10-13 років)Б. Кемпферт. Незнайомці вночі.
Блажко ДавидI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, домрасоло (1)ІІ (7-9 років)Ред. П.Чайковського "Журавель"
Засідка АлінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, домрасоло (1)IV (14-17 років)С. Рахманінов "Вокаліз"
Задрановська АнастасіяГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, домрасоло (1)IV (14-17 років)Р.Щедрін “A la Albeniz“
Кулібаба Дар'яІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, домрасоло (1)IV (14-17 років)М. Дремлюга "Лірична пісня"
Ансамбль домристів " Вітражі"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, домраКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаЛ. Гранозіо " Іспанська гітара"
Краснопьорова МайяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовісоло (1)ІІІ (10-13 років)"Песенка о медведях"
Карпенко АндрійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовісоло (1)ІІІ (10-13 років)Arthur Warrell "Mery Christmas"
Пилипко ІнесаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовісоло (1)ІІІ (10-13 років)М.Скорик .Мелодія
Зубенін МихайлоI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовісоло (1)IV (14-17 років)Бетховен. Аделаїда.
Довга Юліана та Козінська Інна Василівна, дует флейтистівI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовідует (2)VII ЗмішанаУкраїнська народна пісня ,,Ой, ти, місяцю"
Єлисавета КоноваловаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментисоло (1)ІІ (7-9 років)Антоніо Вівальді, Концерт Соль мінор для двох віолончелей та фортепіано, Алегро
Софія ЯновськаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментисоло (1)ІІІ (10-13 років)Е. Дженкінсон Танець
Ансамбль віолончелістів "Квінтет"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментиКвінтет (5)VII ЗмішанаМорозиво. Е.Градескі
Ансамбль "Граймікс" Первомайського міського ДЮЦНВI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, інші інструментиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"A Bit of Soul" Рей Чарльз
Бакайчук СвятославI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)І (4-6 років)Е. Дженкінсон Танець
Софія КозакI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІ (7-9 років)О.Саратський.Регтайм
Пеп'юк РоманІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІ (7-9 років)О.Комаровський.КонцертIно,G-dur,1ч.
Нікішина АнгелінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІ (7-9 років)З.Багіров"Романс"
Чумак ЗахарійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІ (7-9 років)А.Гречанінов « Весельчак»
Чорненька Дар'яI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІІ (10-13 років)А. Литвинов " Вічний рух "
Листюк Дар'яI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІІ (10-13 років)Й.С. Бах "Гавот"
Тимчук СофіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІІ (10-13 років)Варса Колисанка
Андрійчак ОлександрI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкасоло (1)ІІІ (10-13 років)August Nolck "Hungarian Dance"
Шушман Анна і Зарудний ДенисI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкадует (2)ІІІ (10-13 років)О. Кравчук Концерт Соль мажор, 1частина
Квартет скрипалів,,Зіроньки''I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаКвартет (4)ІІ (7-9 років)Е.Ґрадескі Морозиво.
ансамбль скрипалів "Allegro con brio". КЗПСО Мистецька школа ім.Т.І.Боєвої м Одеси. О Мистецька школа №15 ім.Т.І.Боєвої м Одеси.I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаКвінтет (5)IV (14-17 років)Укр.нар. пісня "Щедрик", обробка О.Гоноболіна
Ансамбль скрипалів "ПРИМА" Палацу дитячої та юнацької творчості м.МелітопольI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, скрипкаКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаРауль ді Бласіо "CORAZON DE NINO" ("Серце дитини")
Круліцька АнгелінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментисоло (1)ІІ (7-9 років)В.Томас- Танець маленьких каченят
Попов ДенисI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментисоло (1)ІІ (7-9 років)Queen - Show Must Go On (Drum Cover)
Пантелеймонов ДмитроI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментисоло (1)ІІ (7-9 років)М.Глінка - Полька.
Орехов ВладиславГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментисоло (1)ІІ (7-9 років)А. Струтинский "Полька". Ксилофон.
Кислий ОлексійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментисоло (1)IV (14-17 років)Зекінья де Абреу "ТІКО-ТІКО"
Ансамбль ложкарів "Ложечки"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментидует (2)IV (14-17 років)Полька "Попурі" із реп. гр. "Експрес"
Златьєв Андрій, Середа Єлизавета, Гриценко Арсеній, Масляк Поліна,Боговіс Артем.I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, ударні інструментиКвінтет (5)І (4-6 років)"Марш Запорізьких козаків" муз.Адамцевич Євген
Щербицька МаріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, укулелесоло (1)IV (14-17 років)Billie Eilish - Bad Guy
Федчук КамілаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноСоло (1)II (7-9 років)Ильнур Гайнуллин-"Шутка"
Курушина ВалеріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)В.Іванов «Аліса слухає казку»; Ю.Щуровський «Комарики»
Івахнюк ВікторіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)О, Девіс « Циркові конячки».
Томчук АнжелаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Каприз гномів Maxwell Eckstein
Лясковська СоломіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Дж. П'єрпонт"Різдвяні дзвіночки"
Сікорська АннаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)М.Екстейн" Каприз гномів"
Яковенко СоломіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Гречанінов мазурка , Беркович : сонатина
Думчикова НадіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)О.Геталова " Ранок у лісі"
Мирошниченко ЄлизаветаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Н. Торопова " Фагот"
Darina ChepiolkinaГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Melody Bober / Midnight Rhapsody
Панчук Бргдана МиколаївнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)"Подоляночка"
Панчук Ангеліна МиколаївнаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Д.Джордж. "Хмаринка"
Чете ЕстерI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Д. Кабалевский «Клоуньі»
Лебедюк СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)П.Захаров "Карусель"
Дюндіна Іванна ЄвгенівнаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Ю. Щуровський "Токкатта"
Гончаренко Мирослава ВолодимирівнаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Д.Шостакович Полька
Тимофієва КаринаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)К.Еллінг "Дитячий сміх"
Туз СофіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Н.Торопова "Танець незграбного лісовика"
Зикунова Віра МихайлівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)І.С.Бах "Маленька прелюдія c-moll"; М.Кармінський "Гумореска"
Гула ЄваІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Бах Маленька прелюдія,Н.Торопова Новорічний вальс
Польна КатеринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Є.Дзюба "Вальс загадка"
Шаповал МаратІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Р.Шуман. Марш
Котєніна СофьяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Л.Колодуб. Аркан
Фальковська НіколеттаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Американська народна пісня " Подорож навколо гори "
Матрофайло СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Кучеров Навипередки
Рантюк МаргаритаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)Лепін "Полька"
Васько ІзабеллаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІ (7-9 років)О. Тимошенко. Прогулянка
Петренко Анастасія 13 роківI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Щуровський "Токата"
Будась Дар'яI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)А. Бабаджанян . Вагаршапатський танець
Шимко ІлляI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Гуцульська писанка
Янкова ДаріяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Ян Сібеліус "Сувенір"
Макаренко ТетянаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)О.Туссен.Ностальгія.
Бобчик ОленаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Поль Моріа - "Toccata"
Наклюцький ІлляI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Й.С.Бах-Триголосна фуга До мажор
Мельник Аліна ВеніамінівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)І.С.Бах "Маленька фантазія" ,Ан.Александров "Цвіркун"
Белінська ЛадаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)К.Ольорська Новорічний настрій
Бєлов ПавлоІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)І.С.Бах Прелюдія і фуга до мажор
DUMITRAȘCU MĂDĂLINAI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Tadeusz Szeligowski - Sonatina N2 , N4, C-dur
Шиндерук РіммаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)М.Леонтович .обрП Вільховського "Щедрик"
Зикунова Ірина МихайлівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)І.С.Бах "Двоголосна Інвенція си - минор"; Б. Дваріонас "Маленька Рапсодія"
Комісарова АннаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Микола Гржибовський - "Новела"
Кущ ПетроІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)"Венеція". Автор Тимур Максимов
Шаповал КатеринаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)В.Гіллок. Фієста
Chiriac PatriciaI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Veselia, A. Sokireanskii
Петруша АннаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Paul De Senneville - Весняний вальс
Камянецька ДаринаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Елена Девіс Два веселих хлопчика
Сімонов ТимурI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)П'єса "Фантазія" С.Рахманінов
Бечкало СоломіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Єлена Девіс Смішна дівчинка
Гаврилова Софія ОлександрівнаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Скарга
Небесна НадіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Небесна Надія - Варіації на тему пісеньки про коника стрибунця, обробка Жульєвої
Ярещенко ОлександраІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)"Мелодія"
Багачук ВладиславI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)М. Скорик Народний танець
Сенчук АлісаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Клод Дебюссі "Маленьке негреня"
Тимофеєвич АлінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Й.С.Бах 1-й том ДТК Прелюдія і фуга В-dur 21
Глущенко ВасилісаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Ф.Бургмюллер Гроза
Герасимова ВалеріяІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Ноктюрн
Шарфутов АртемI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)П.Захаров.-Знайомий сiлует
Джуман СоломіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Дід Мороз
Болотян ОлександрI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Г. Беренс, етюд
Калісецький ЛеонідI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)Інтермеццо Н.Нижанківський
Федунів МартаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)С.Рахманінов "Музичний момент номер 4 " (мі мінор)
Лунгу ВiкторiяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)А. Лядов - Прелюд оп.31
Барило ПавлоI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)І.Степанова-Боровська Фантазія Виконує Павло Барило
Пак ТимурІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)Г. Сасько, сюїта "Граємо джаз" (Блюз, Регтайм)
Perebicovscaia GalinaI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)IV (14-17 років)Haydn Sonata f-durr 1ч.
Овдієнко Юлія ВолодимирівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)V (18-24)Ференц Ліст Концертний етюд Des-dur
Шаніна НаталіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)VI (24+)П. І. Чайковський "Квітень. Підсніжник" з циклу "Пори року".
Фортепіанний дует у складі Голубченко Марка і Назарчук ЗлатиІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)ІІ (7-9 років)"Циркова вистава" Н. Торопова
Нечипоренко Ольга, Нечипоренко ІринаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)ІІ (7-9 років)"Тарантела", О.Соловйова
Бугрим Юлія та Ічанський ДанілI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)ІІ (7-9 років)І.Волкова. Під дощем
Парахонько Анна та Чорноус БогданІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)ІІІ (10-13 років)О. Науменко "Коломийка".
дует братів Грищенко (Грищенко Данііл і Грищенко Макар)I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)ІІІ (10-13 років)Тимур Максимов "Дело в шляпе"
Фортепіанний дует Цуприк Ярослава та Шемет ОленаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)IV (14-17 років)В.Гаврилін Вальс із балета "Анюта"
Фортепіанний дует Іващенко Ганна-Скоморохолва ОленаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаноДует (2)VI (24+)В.Гаврилін "Тарантела" з балету "Анюта"
Пивовар Юлія та Моїсеєва Ганна ГеоргіївнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)VII ЗмішанаА.Хачатурян Адажіо з балету Спартак
Воронцова Олександра(12р.)-Микал Ольга(33р.)I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)VII ЗмішанаЯ.Гаврилін "Ямська"
Фортепіанний дует Ляхова Ельвіра-Ляхова ВікторіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)VII ЗмішанаУкраїнська народна пісня " Ой, за гаєм, гаєм "(обр.Є. Улахли)
Купецька Ольга, Голодовська ІринаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіанодует (2)VII ЗмішанаПлатон Майборода " Пісня про рушник"
Карнажук Діана, Кісільова ВікторіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературадует (2)ІІІ (10-13 років)Регтайм
Намака Діана ВолодимирівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)ІІІ (10-13 років)Музика Моцарта – музика вічності і любові
Дементьєв ОлександрI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, Фільм-проект " Камерний ансамбль " АРТЕХАТТА"соло (1)ІІІ (10-13 років)" Камерний ансамбль "АРТЕХАТТА"
Печенюк СоломіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)Мирослав Михайлович Скорик -Мойсей української музики
Кеня АннаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)Незвичні музичні інструменти
Бублик ОленаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)Композитори світу та їх зв'язки з Україною
Опалинська МаріяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)"Родина Алчевських. Життя заради світла і добра"
Долюк ЯрославаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)Звичаї та традиції українського народу.
Протіковський АндрійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestМузично-теоретичні дисципліни, музична літературасоло (1)IV (14-17 років)Доповідь про Віктора Павліка
Кравець АделінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, авторська пантомімасоло (1)IV (14-17 років)Авторська пантоміма "ЛЮБОВ"
Кодак Вероніка та Балюк ОленаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, авторська проза та поезіядует (2)VII ЗмішанаДует "Вишиванка"
Народний музично-драматичний театр "Камертон" (БДЮТ м. Авдіївка)ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиТріо (3)IV (14-17 років)Вистава "Украдене щастя" Іван Франко (уривок)
"ВЕСЕЛИЙ БАЛАГАНЧИК"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиТріо (3)VII ЗмішанаВистава "Дорожня пригода", п'єса Л. Уварової за редакції Миленко І.М. Ролі виконують: Івась- Ілля Мамкічев, Соня - Маріанна Благодарна, Шапокляк -Анастасія Систерова
Театральна студія "М-АРТ"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Три клуши"
Театральна студія "М-АРТ"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Знаменитая свинья "
Театральний гурток "Планета мрії"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Пригоди на кухні"
зразковий аматорський театральний колектив"БравО"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішанавистава "Пригоди в лісі, або як Вовк Мамою став"
Театр "ШкоденЯтко" Харківської загальноосвітньої школи I-Ill ступенів Харківської міської ради Харківської областіІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаВистава "Рудольф - красноносий олень"
Народний художній колектив. Майстерня театру та кіно "16/4" Центра дитячо юнацької творчості ім Є.М Руднєвої Відділу освіти Виконавчого комітету Бердянської міської радиI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, виставиКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Вулиця" - фрагмент народної драми "Маруся"
Паламарь ЛауренціуІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, поезіясоло (1)І (4-6 років)"Somnoroase păsărele"Mihai Eminescu
Систерова АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, прозасоло (1)ІІІ (10-13 років)Л. Керролл "Аліса в країні див", уривок
Антонюк Віктор ІвановичІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, створення поетичних творівсоло (1)VI (24+)Вірш "Закон України"
Лукаш МихайлоI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)І (4-6 років)Ліна Костенко "На віях тиші мерехтять сніжинки..."
Савченко СоломіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)І (4-6 років)Вірш "Ой летять,летять сніжинки" Г.Бойко
Євген Васильович БРИН3ЕЙІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІ (7-9 років)В. Симоненко " Подорож у країну Навпаки"
Аріна Охріменко, "Народний художній колектив" літературно-художня студія "Слово"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІ (7-9 років)С. Олійник "Вовина хвороба"
Яковлева Катерина "Народний художній колектив" літературно-художня студія "Слово"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІ (7-9 років)С. Дерманський "Броня зиму малювала"
Танчук Варвара "Народний художній колектив" літературно-художня студія "Слово"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІ (7-9 років)Н. Паснак "Маринчині хмаринки"
Кропотов ОлександрГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІІ (10-13 років)Т.Шевченко "Нащо менi женитися?"
Міщенко Артем "Народний художній колектив" літературно-художня студія "Слово"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІІ (10-13 років)Н. Паснак "М'яч"
Кобаско Іван МиколайовичI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Маруся Чурай" ( уривок)
Артеменко ПолінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)ІІІ (10-13 років)Л. Українка "Тиша морська"
Акопова КатеринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)IV (14-17 років)Сергій Жадан " Коли вона остигає, ніби вогонь"
театральний колектив "Vitamin-T", Рудь Данил, Воронежський Олександр, Красіков Андрій, Котельніков АртурІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читанняКвартет (4)IV (14-17 років)Р. Кіплінг "Заповідь" переклад Максима Стріхи
Петрова МаріяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетіннясоло (1)ІІ (7-9 років)"Чарівні квіти"
Мельник КатеринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетіннясоло (1)ІІІ (10-13 років)Зимова композиція
Закірко ТетянаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетіннясоло (1)ІІІ (10-13 років)Гердан "Вісники зими"
Лобанова Ольга ВасилівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетіннясоло (1)VI (24+)НОВОРІЧНІ КУЛЬКИ З БІСЕРУ
Ігор ОліференкоІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вироби з деревинисоло (1)ІІІ (10-13 років)Казковий дракон
Козій ЮліяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкасоло (1)VI (24+)Вишивка бісером
Довгань ЛіліяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкасоло (1)VI (24+)Вишивка для душі
Примак ОленаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкасоло (1)VI (24+)Фарби свята
Толубец Оксана ГригорівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, вишивкасоло (1)VII ЗмішанаПрикладне мистецтво
Леоницький ВладиславI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)I (4-6 років)"Політ Сапсана", "Щаслива сімейка", "Осінні барви"
Макогон Катерина ІванівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)ІІІ (10-13 років)Малюнки
Войцехівська Анастасія В'ячеславівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)ІІІ (10-13 років)Лялька мотанка.Сова.Новорічний котик
Чередніченко МаргаритаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)ІІІ (10-13 років)Чарівні візерунки
Берестнева ВасілісаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)IV (14-17 років)"Пам'ять поколінь","На самоті","Колізей"
Бобришева АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)IV (14-17 років)1)Зимова казка 2)Портрет хлопця
Ладнюк Мар'янаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікасоло (1)VI (24+)-
Лі СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, графікаТріо (3)IV (14-17 років)50×69Колядування 41×59 Дюймовочка 41×59 Пане Ходе
Паламарь ЛауренціуI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)І (4-6 років)Веселий панда ,Сниговики , Чарівний кіт
Олійник МаргаритаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)І (4-6 років)"Нічна варта"
Шепілін ВладиславI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)Петриківський розпис
Рибакін Олександр ОлександровичІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)Фото у Viber
Вєтрова Марія РусланівнаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)Фото у Viber
Лучко ВікторіяГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)"Зимова казка", "Соняхи", "Мій улюбленець"
Петренко АннаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)«Зимові ігри»
Логонюк ЄлизаветаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)"Різдвяна ніч"
Ємельянова ДаринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)1. "кольоровий сон"; 2. "Різдв'яна ніч"; 3. "Зимова тиша".
Муштук АлінаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)1. "Дівчинка з блакитними очима", 2. "Зенергією до людей", 3. "Натюрморт з лялькою".
Войтик ЄваІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)Щасливі дні
Штайміллєр МирославаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)Зимова радість
Олійник АнастасіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІ (7-9 років)"Очі чарівні "
Макогон Катерина ІванівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)III (10-13 років)Малюнки
Мащенко АнжелікаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)Скрипка
Яцун Аміна СергіівнаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)"Неочікувана зустріч", "Веселі друзі", "Осінній букет"
Кожухаренко Аліна, гурток Веселий пензликІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)Тепло родинної оселі
Скорохід ДіанаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)1. Мелодія ночі 2.Автопортрет 3. Моя вчителька
Гаврелець КсеніяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)«Покрова»
Макара АндрійI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)1. Дружба. 2. Святковий час .
Злата Пилипенко, Зразковий художній колектив "Юний художник", Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтваІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)"Пора року" кульбабки, акрил
Заклевська ОльгаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)Натюрморт, зимова композиція, символ року
Кут ОлександраІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)Космічні фантазії
Довгань АннаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)3 роботи, мій друг, слава героям, мені тринадцятий минало
Лудан ЗлатаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)Натюрморт
Вовкотруб Ірина (Звенигородська дитяча художня школаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)"Я- Українка"
Гарбузова МаріяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)ІІІ (10-13 років)роботи акрілом на холсті
Софія Боднарчук, Зразковий художній колектив "Юний художник" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтваІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)Пейзаж
Корчинська Тетяна, Зразковий художній колектив "Юний художник", хмельницького палацу творчості дітей та юнацтваI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)Портрети
Колесник ДаніілІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)Літній відпочинок, Свято осені, Чаювання
Брага ІринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)малюнки
Берестнева ВасілісаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)"Краса коні дивна...","Троянди","Зимовий ранок"
Пендюр МаргаритаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)V (18-24)"Серпень", "Груші", "Смак зимового столу"
Шерстинюк Антоніна МиколаївнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)VI (24+)"Зимовий вечір" 50х40 акрил 2020
Сороцька СофіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)ІІ (7-9 років)Пташечка на горобині
Селезньова ТетянаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)ІІІ (10-13 років)Берегиня роду українського, Весняний Великдень, Нерозлучники
Козакова Анастасія, вихованка "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня".I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)ІІІ (10-13 років)1."Ранкове диво", 2. "У пастеречку на підверечку".
Ільєва БогданаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)ІІІ (10-13 років)"Янгол-охоронець" , "Дерево щастя", "Натхнення"
Риженко Альона Дмитрівна вихованка гуртка "Джерельце"Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Перещепинської міської ради Дніпропетровської областіI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)IV (14-17 років)"Село моє цвіте, мов маків цвіт"
Шиловець ТетянаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)IV (14-17 років)" Зимова казка"; ключниця " Вечірній сквер".
Радченко Анастасія ОлександрівнаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікасоло (1)IV (14-17 років)"Ніколи не сумуй коли ти один", "Місячь Перевертня"
Худайбердиева Шоҳсанам ШариповнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, національні лялькисоло (1)VI (24+)Куклы папе - маше, деревянное куклы
Садковська СофіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленнясоло (1)І (4-6 років)Роботи з пластиліну
Куркчі РенатаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленнясоло (1)ІІІ (10-13 років)Українське село, снігурі взимку, лев під веселкою
Берестнева ВасілісаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, ліпленнясоло (1)IV (14-17 років)"Родина драконів","Берегиня","Красуня-кішка"
Кулик Анна STR “ Хобі-Бум»I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціясоло (1)ІІ (7-9 років)« Світ очима дітей»
Нагірняк Любов РоманівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціясоло (1)ІІ (7-9 років)Сувенір "Різдвяна красуня",Панно "Холодное сердце"
Нагорська ДаринаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціясоло (1)IV (14-17 років)"Екстравагантна фазенда", "Хатина лісника"
Мельниченко Інна ІванівнаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, об’ємна композиціясоло (1)VII ЗмішанаДизайнерське художнє деревооброблення
Волкова МіланаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикасоло (1)ІІІ (10-13 років)Різдвяний вінок, Зірки,Очікуваня свят
Крюкова АлісіяІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, паперопластикасоло (1)ІІІ (10-13 років)Крижані квіти,Ангел, Різдвяна Зірка
Сомова Марія, вихованка "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, техніка набивнасоло (1)ІІІ (10-13 років)1. Маленька киця.. 2.Мішутка. 3.Слоненятко.
Ткачук Анастасія, вихованка "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, фелтінгсоло (1)ІІІ (10-13 років)1.Пригоди Пеппі. 2.Спокій.3.А вчора, звечора.
Ангурець Анастасія, вихованка "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, фелтінгсоло (1)ІІІ (10-13 років)1. Кришталева зима. 2. Яскравий зимовий ранок. 3. Лиманський маяк.
Калініч Софія ПавлівнаГран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, фелтінгсоло (1)ІІІ (10-13 років)"Кішка Дора", " З Різдвом", " Магнолія"
Театр мод " Princess" , колекція " Sacura flowers"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestТеатр моди, інші напрямки театру модиКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаКолекція "Sacura flowers"
Театр моди "Перспектива"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestТеатр моди, підлітковий (тінейджерський) одягКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаКолекція молодіжного одягу "Геометрія"
Єгор ТерещенкоІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestФото та дизайн, фотомодель (стилізований образ)соло (1)І (4-6 років)"Як тут всидіти у хаті, коли все живе цвіте"
Ромашов ВсеволодI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestФото та дизайн, фотомодель (стилізований образ)соло (1)ІІ (7-9 років)Фотомодель
Колектив Теплодарського міського відділення ГО "МАЛіЖ"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestАвторська творчість, створення сценаріївКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаСценарій до Дня народження міста "Люблю тебе, мій Теплодаре! "
Бондарчук АнжелікаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, академічний вокалсоло (1)V (18-24)П.Чайковський арія Марії з опери "Мазепа" І дія
ALANAS BAGDONAVIČIUSI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestВокальний, естрадна піснясоло (1)ІІІ (10-13 років)L'Italiano Lasciatemi cantate
MARK LAZAREVI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, духовісоло (1)ІІІ (10-13 років)Mike HannickeI „ In a French Cafe".
Панова АлісаI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Майєр "Фарби осені"
Шовковий ДмитроІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Пiceнька друзiв м/ф"Бременськi музиканти"
РОМАНЕНКО ІГОРI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestІнструментальний, фортепіаносоло (1)ІІІ (10-13 років)Є.Юцевич.Фуга.(e)
Биконов Даниїл, вихованець гуртка "Водограй" ТМ БДЮТ, член ГО "МАЛіЖ"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, авторська проза та поезіясоло (1)ІІІ (10-13 років)Сім'я. Родина. Україна
Кодак Вероніка, вихованка гуртка "Водограй" ТМ БДЮТІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestОригінальний жанр, читці, художнє читаннясоло (1)IV (14-17 років)Леся Українка "Хотіла б я піснею стати..."
Юрченко Олександра (БДЮТ, гурток "Природа і творчість")I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, бісероплетіннясоло (1)VI (24+)"Дельфін", "Горобина", "Солодка парочка"
Лобода Вадим Сергійович (соло) Образотворче мистецтвоІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, живописсоло (1)IV (14-17 років)Пейзаж "Спокійна ніч"
ЖданВолодимир , КібетлевськийОлексій, Лепша Олександр , Севастьянов Степан, Волік Максим, Михайлов Костянтин Марченко Кірилл,ВолікМаксим "Жар-птиця"пнз Міськийпалац дитячої та юнацької творчості б Запорізької місської ради Запорізької областіI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestПрикладне та образотворче мистецтво, змішана технікаКвінтет (5)ІІІ (10-13 років)Яімій світ
КарамельІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, Street danceКвінтет (5)ІІІ (10-13 років)Карантинна імпровізація
Дитячий театр танцю "Терпсихора"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаDrive girls
Танцювальний колектив "Едельвейс"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Белівер"
Народний аматорський ансамбль сучасного бального танцю "Юність"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, бальний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Віденський вальс "Місто спить"
Турчин Анастасія ,Зразковий ансамбль танцю "Ручеек" НовокаховськогоПалацу КультуриI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріясоло (1)ІІІ (10-13 років)"Оригамі"
Ансамбль народного танцю "Сяйво"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяТріо (3)IV (14-17 років)"Доля"
"Калинка" (Сметанюк Олена, Данилюк Єлізавета, Хіхловська Дарія, Стояновська Вероніка)ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКвартет (4)І (4-6 років)Танок янголів
Дитячий театр танцю "Терпсихора"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)І (4-6 років)Казковий потяг
Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Радосинь"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)І (4-6 років)"Веселий потяг"
Хореографічний ансамбль "Візерунок"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)І (4-6 років)"Різдвяний сон"
Танцювальний колектив "Едельвейс"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, дитяча хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Весела прогулянка"
Танцювальний колектив "Дзвіночок". Дерябіна Єва та Московченко АлісаІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіядует (2)ІІ (7-9 років)"Відображення"
Дитячий театр танцю "Терпсихора"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)Матаринська любов
Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А. Ю. Кримського Волинської обласної ради хореографічний колектив"Юність"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Christmas time
ToriDanceI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, естрадна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаМесяц май
Ансамбль сучасного класичного танцю "Дивертисмент"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, класична хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаРіздвяна заметіль
Дитячий театр танцю "Терпсихора" дует Ромашов Всеволод та Руденко АнастасіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, народний танецьдует (2)ІІ (7-9 років)"Краков'як"
зразковий аматорський ансамбль пісні і танцю "Підбужанка "ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, народний танецьКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)"Моряцький "
Зразковий художній хореографічний колектив "Зіронька"Гран-Прі2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьТріо (3)IV (14-17 років)Хореографічна композиція " Дівчина -вода"
Зразковий художній хореографічний колектив " Зіронька"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)Хореографічна композиція " Подоляночка"
Хореографічний ансамбль "Сонях"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)IV (14-17 років)"Ми дівчата чорноброві"
Хореографічний колектив сучасного танцю"Магія"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"В садочку"
Хореографічний колектив "AZART"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, стилізований народний танецьКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Святий вечір"
КаскадІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКвартет (4)ІІІ (10-13 років)Tuesday
Танцювальний колектив Крок до мрії "Різдвяна зірка"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКвартет (4)VII Змішана"Різдвяна зірка"
Хореографічний колектив "Dance way"ІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років)"Нездоланні "
Колектив ,, Любисток,"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)ІІІ (10-13 років),,Танець вогню"
ПерлинаІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, сучасна хореографіяКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаНещасні царівни
Ярошенко ТаїсіяI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, східний танецьсоло (1)IV (14-17 років)Межансе "Цвіт сакури"
Танцювальний колектив "Едельвейс"ІІІ місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, східний танецьКолектив (6 і більше учасників)VII Змішана"Східна феєрія"
Танцювальний колектив "Едельвейс"I місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, Street danceКолектив (6 і більше учасників)ІІ (7-9 років)"Крок за кроком"
Театральний клуб "Ми разом" дітей та молоді з особливостями розвитку Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчостіI місце2021-01-24 00:00:00Golden FestХореографічний, вільна танцювальна категоріяКолектив (6 і більше учасників)VII ЗмішанаТанець клоунів

Реєстр виданих сертифікатів

Сертифікат №ПІПКількість годинДатаНазва курсу 
Введіть будь ласка в ПОШУК № сертифікана ………..
21011540Cвиридова Світлана Миколаївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011541Мельник Мирослава Іванівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011542Блажеєва Лариса Анатоліівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011543Старостiна Вiкторiя Валентинiвна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011544Медведєва Софія Валеріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011545Бойко Оксана Адамівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011546Назарько Яна Віталіївна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011547Тристан Анна Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011548Трухлінська Наталія Богданівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011549Лосина Людмила Іванівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011550Стоянова Ганна Давидівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011551Тупицина Ірина Миколаівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011552Павлова Віта Миколаївна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011553Мініна Ніна Василівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011554Даскелу Лілія Григорівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011555Тєтєнєва Надія Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011556Красозова Наталя Володимирівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011557Семкович Любов Василівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011558Котляр Катерина Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011559Михальчук Ольга Олександрівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011560Вергунова Валерія Сергіївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011561Гордєй Оксана Леонідівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011562Завісько Наталія Зіновіївна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011563Лукомська Лариса Андріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011564Скоморохова Олена Борисівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011565Сердюченко Наталія30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011566Кравецька Наталія Юр'євна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011567Мельникова Олена Володимирівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011568Перегуда Олена Сергіївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011569Климчук Злата Степанівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011570Полянчук Тетяна Михайлівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011571Гончарова Людмила Павлівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011572Юрченко Тетяна Миколаївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011573Мармазинська Інна Євгенівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011574Перетяга Людмила Євгенівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011575Маркіна Наталія Володимирівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011576Буличова Ірина Анатоліївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011577Жиляєва Лілія Володимирівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011578Вусик Тетяна Леонідівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011579Тьохта Анна Леонтіївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011580Гуменюк Наталія Анатоліївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011581Галуштенко Вікторія Іванівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011582Кубик Ольга Миколаївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011583Григоренко Оксана Анатоліївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011584Саєнко Людмила Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011585Пилипченко Юлія Володимирівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011586Денисенко Оксана Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011587Сторощук Ірина Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011588Вербицька Алла Вiкторiвна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011589Рибалка Людмила Василівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011590Пасічник Наталія Михайлівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011591Урдейчук Інна Валеріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011592Озерова Аліна Юріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011593Гушпіт Оксана Ярославівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011594Герасимчук Марина Сергіївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011595Городиловська Світлана Ярославівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011596Клязника Юлія Борисівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011597Viorica Popa30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011598Биховська Євгенія Рафаілівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011599Бакай Світлана Юріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011600Солонець Інна Володимирівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011601Соловйова Вікторія Вікторівна 30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011602Назарова Маргарита Олександрівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011603Балтакова Злата Геогріївна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку
21011604Оліярник Мар'яна Богданівна30 годин15.01-15.02.2021 рокуВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми дошкільного віку

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ