Про нас

icons8-тикток-100
НАТИСКАЙ
icons8-телеграмма-app-100
НАТИСКАЙ
icons8-ютуб-100
НАТИСКАЙ
icons8-instagram-100
НАТИСКАЙ
icons8-facebook-новый-100
НАТИСКАЙ

ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ "ГАРМОНІЯ"

                                                                                                       Це територія Світла, Успіху, Душевної Рівноваги та Балансу

Вже четвертий рік поспіль Центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія» є організатором Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів. Метою цієї діяльності є підтримка талановитих дітей та дорослих у розкритті їх творчого потенціалу та здібностей, у зростанні творчо-виконавської майстерності у сфері музичного, художнього, літературного, сценічного та хореографічного мистецтва. За цей період у наших конкурсах-фестивалях прийняло участь більше 20000 творчих особистостей, як з України, так із закордону. Ще однієї важливою складовою наших конкурсів-фестивалів є підтримка дітей з особливими освітніми потребами, надання їм можливостей проявляти себе у творчій діяльності та демонструвати свої творчо-виконавські досягнення.

Варто відмітити професіоналізм і об’єктивність роботи членів нашого журі , кожен з них є професіоналом своєї справи, поціновувачем мистецтва та творчої діяльності. Усі учасники наших конкурсів, окрім грамот і нагород, отримують рецензії з вказуванням їх сильних і слабких сторін, а педагоги-наставники – подяки.

Наступним напрямком діяльності ЦОІТ «Гармонія» є підвищення кваліфікації фахівців різних галузей шляхом проведення онлайн-навчання на курсах «Музикотерапія з дітьми дошкільного віку», «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми дошкільного віку», «Музикотерапія у роботі з дітьми та дорослими». Важливість інформації щодо впливу музики та творчої діяльності на процес оздоровлення особистості, гармонізації її внутрішнього світу привернула увагу багатьох педагогів, психологів, вихователів, соціальних працівників, помічників вихователів і навіть лікарів.  Знання та практичний досвід щодо застосування впливу музики з метою гармонізації внутрішнього світу дітей та дорослих отримало більше 1000 вітчизняних працівників освітньої, психологічної та медичної сфер. Особливо приємно для нас було те, що зацікавленість змістом курсів і бажання навчатися на них проявили і зарубіжні педагоги. В результаті нашої діяльності ми отримало надзвичайно багато схвальних відгуків, слів подяки та захвату від професіоналізму наших лекторів , за цінність і важливість, а також практичну значущість отриманих знань, умінь та навичок в умовах сьогодення і викликів сучасності. Сподіваємося, що отриманий педагогічний досвід з успіхом буде впроваджуватися у систему національної освіту, науки, культури і медицини. І ми глибоко переконані, що те Світло, яке ми намагаємося запалити у процесі своєї діяльності допоможе зробити цей Світ хоч трішечки кращим і більш гармонійним.

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ