Журі

Гордана Фур’ян-Мандич

Професор кафедри художньої гімнастики на факультеті кінезіології Загребського університету, викладає на курсі Основні кінезіологічні трансформації на факультеті кінезіології у Спліті, а також на спеціальності дидактика й аеробіка на факультеті спорту в Любляні (Словенія), Осієку (Хорватія) та як викладач художньої гімнастики на факультеті кінезіології в Мостарі (Боснія і Герцеговина). Вона є постійним викладачем семінарів із професійної підготовки спортивних педагогів (викладачів) (CSSI) на факультеті спорту в Любляні.

Викладала на семінарах з професійної підготовки професора фізичної культури в Австрії. У 2009 році була запрошена на посаду викладача в Університет Філіппін, Коледж кінетики людини. Була членом наукової комісії редактора журналу «Top spin» зі Словенії. Також була членом наукового та організаційного комітету 11-го спортивного наукового конгресу ITTF, який відбувся у 2007 році у місті Загребі.

Організувала 9 чемпіонатів Хорватії зі спортивної аеробіки. Нагороджена Дипломом із Золотим знаком (2003) та Подякою за багаторічну роботу із Золотим знаком Хорватської асоціації кінезіологів (2015).

Дороніна Вікторія Олексіївна

Дипломований педагог-хореограф (Закінчила ПНПУ ім. К. Д. Ушинського за фахом педагог-хореограф).
Сертифікований тренер з черлідингу (спортивна хореографія).
Головний хореограф постановник Місіс Європа 2013.
Призерка і фіналістка Чемпіонатів України з бальних танців (15 років занять).
Кращий танцюрист студії Тодес (7 років танцювання в школі студії Тодес).
Тренер з класичного танцю, модерн і контемпорарі, спортивної хореографії, сучасної хореографії різних напрямків.
Керівник і тренер Студії спортивного танцю “Maxidance” м. Одеса.,
яка неодноразово ставала володарями Гран-При та займали 1 місця на різних змаганнях.
Суддя і Член журі Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів і змагань.
Нагороджена вищою відзнакою – медаллю “За служіння мистецтву”.

Йосипа Радаш

Доцент кафедри художньої гімнастики на факультеті кінезіології Загребського університету, член Технічної ради художньої гімнастики в Хорватії. Тренер з художньої гімнастики Хорватського олімпійського комітету.

Калабська Віра Степанівна

Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Виконавець (домра, кобза, мандоліна, тамбура, кавакіньо),
диригент, педагог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Організатор і засновник:
2001 – народного інструментального ансамблю «Акварелі»;
2010 – інструментального дуету «Ренесанс»;
2011 – збірника наукових праць студентів факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини «Мистецтвознавчі студії».

Художній керівник та диригент:
2001 – народного інструментального ансамблю «Акварелі» УДПУ імені Павла Тичини;
2003 – студентського учбового оркестру народних інструментів УДПУ імені Павла Тичини;
2009 – народного аматорського ансамблю народних інструментів «Русь» Уманського міського будинку культури імені Ю. Смолича;
2012– 2015 народного аматорського інструментального ансамблю УДПУ імені Павла Тичини «Музичні візерунки».

Марі Пежо

Лауреат регіонального рейтингу «ТОП 100 видатних жінок Київщини 2021». Талановита співачка в жанрі джаз-рок, інді -рок, композитор і автор власних пісень. Учасник гурту «Земляни» (Orient -Х-press) -2008р., фіналіст міжнародних конкурсів в різних країнах світу. Одна із найкращих виконавець романсів у супроводі гитари. Викладач з академ вокалу, джазового та рок напрямку (авторський підхід в тренуванні голосу). Має три власних музичних альбоми з авторськими піснями та новий четвертий альбом французькою мовою, записаний в 2020 році.

Дейнега Оксана Володимирівна

Хореограф – балетмейстер. Викладач хореографії Черкаської спеціалізованої школи, художній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю “Надія”.
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Козлова Любов Миколаївна

Викладач-методист вищої категорії народного відділу по класу баяна, акордеона Черкаської ДМШ 1 ім. М.В. Лисенка. Має великий стаж та досвідом роботи. Учні класу – лауреати міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсів.

Черняк Ольга Михайлівна

Закінчила Уманський педагогічний університет ім.Павла Тичини ,спеціальність початкове навчання та хореографія. Викладач хореографії Корсунь – Шевченківської мистецької школи ім К.Г. Стеценка ,керівник зразкового хореографічного колективу “Арабеск”.

ШЕВЧЕНКО АННА КАСИМІВНА

Старший викладач мистецької школи К.Г.Стеценка м.Корсунь-Шевченківський,
заступник директора з навчально-виховної роботи. Закінчила магістратуру
Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини (диплом з відзнакою).
Викладач фортепіано. Учні є лауреатами та дипломантами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Сокуренко Наталія Костянтинівна

Дипломований педагог-хореограф, закінчила Уманський педагогічний університет ім.Павла Тичини за фахом хореограф-балетмейстер. Керівник зразкового танцювального колективу “Синичанка”.

Малашевська Ірина Анатоліївна

Доктор педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких
дисциплін і методик навчання ДВНЗ “Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”, фахівець музикотерапевтичної діяльності та вокалу.

Чупрун Наталія Федорівна

Хореограф. Заступник завідувача кафедри спортивних дисциплін, ігор, хореографії та туризму з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Захистила дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.14 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). Тема дисертації «Формування координаційних здібностей молодших школярів у процесі занять хореографією» Є учасником багатьох Міжнародних науково-практичних конференцій в Україні та країнах Європи, зокрема, Хорватії (2018, 2019 рр.) та Сербії (2019 р).

Мотузок Роман Миколайович

Художник. Член спілки художників України, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Учасник всеукраїнських та закордонних пленерів з живопису. Роботи художника експонувались на різноманітних виставках як в Україні,так і за її межами: Київ, Харків, Конотоп, Ужгород, Житомир, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Новий Орлеан (США), Прага (Чехія), Ганновер (Німеччина), Клагенфурт (Австрія).

Захарченко Алла Василівна

Викладач вокалу та фортепіано кафедри мистецьких
дисциплін і методик навчання,заступник декана педагогічного факультету з культурно-масової роботи ДВНЗ “Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”.

Шкира Ольга Іванівна

Директор бібліотеки Університету Григорія Сковороди
в Переяславі, заслужений працівник культури України,
член Національної спілки краєзнавців України.
Вивчає історію та звичаї України,любить мандрувати Україною,захоплюється співом та віршуванням.
Поетична творчість представлена у виданні “Дебют”(2019) та у збірках “Набутися з тобою”(2019),
“Сповідь”(2020).

Шаповал Яна Геннадіївна

Самобутня художниця, чиї картини представлені в приватних колекціях Європи, член спілки художників “Монмартр”, сертифікований арттерапевт.

Генесіран Марта Валеріївна

Викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки краєзнавців України. Навчалась у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, на відділі художньої вишивки та моделювання костюма, художньої кераміки. Викладає дисципліни: рисунок, живопис, кольорознавство, скульптура з основами пластичної анатомії та дизайн національного та історичного костюма. Досліджує історичний зарубіжний та національний костюм.

Стрілець Ольга Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки дизайнерів України, член спілки краєзнавців України. Досліджує українське мистецтво ручного ткацтва, малярство на склі, писанкарство, тощо. Викладає історію мистецтва, основи дизайну, етнодизайн. Навчалась у Львівській художній академії.

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ