Журі

ПІДПИШИСЬ ТА ОТРИМАЙ 5% ЗНИЖКУ !

НАТИСКАЙ
НАТИСКАЙ
НАТИСКАЙ
НАТИСКАЙ
НАТИСКАЙ

Вергунова Валерія Сергіївна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка, сертифікавона тренерка освіти, практикуючий спеціаліст у техніці Body Percussion, організатор дитячої мистецької лабораторії “АРТ-клас”.

Овсянніков Вячеслав Георгійович

Кандидат наук(мистецтвознавство), доктор філософії, старший викладач кафедри музичного мистецтва естради “Академія мистецтв ім. Павла Чубинського”, старший викладач Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, співак, композитор, автор наукових публікацій, автор книги “Поп-рок як репрезентативний напрям сучасної української музичної культури”(рецензент О. Й. Злотник), член журі всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів і фестивалів, лектор вебінарів підвищення кваліфікації викладачів мистецтв, стипендіат президентської стипендії молодих митців 2021, учасник всеукраїнського проекту “Молодий вчений 2021”, член спілки звукорежисерів України.

Вікторія Куликовська

Гітаристка, диригент, композитор, концертуюча виконавиця. Випускниця Київського Національного університету Культури і Мистецтв. Викладає гітару в музичній школі і музичному училищі Бркановіч (Загреб, Хорватія) та музичній школі і музичному училищі Сесвете (Загреб, Хорватія). Лауреат міжнародних гітарних конкурсів як гітаристка і композитор. Член жюрі міжнародного гітарного конкурсу “Кюстендил”. Автор ряду збірок для гітари. Випустила 2 CD. Активно концертує країнами Європи.

 

Гордана Фур’ян-Мандич

Професор кафедри художньої гімнастики на факультеті кінезіології Загребського університету, викладає на курсі Основні кінезіологічні трансформації на факультеті кінезіології у Спліті, а також на спеціальності дидактика й аеробіка на факультеті спорту в Любляні (Словенія), Осієку (Хорватія) та як викладач художньої гімнастики на факультеті кінезіології в Мостарі (Боснія і Герцеговина). Вона є постійним викладачем семінарів із професійної підготовки спортивних педагогів (викладачів) (CSSI) на факультеті спорту в Любляні.

Викладала на семінарах з професійної підготовки професора фізичної культури в Австрії. У 2009 році була запрошена на посаду викладача в Університет Філіппін, Коледж кінетики людини. Була членом наукової комісії редактора журналу «Top spin» зі Словенії. Також була членом наукового та організаційного комітету 11-го спортивного наукового конгресу ITTF, який відбувся у 2007 році у місті Загребі.

Організувала 9 чемпіонатів Хорватії зі спортивної аеробіки. Нагороджена Дипломом із Золотим знаком (2003) та Подякою за багаторічну роботу із Золотим знаком Хорватської асоціації кінезіологів (2015).

Андрощук Людмила Михайлівна

Завідувач кафедри хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Автор понад 80 наукових та навчально-методичних праць. 1997-2021 рр. – організатор і незмінний керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який є учасником та переможцем чисельних фестивалів та конкурсів різного рівня (близько 100 нагород). Автор більше 60 хореографічних композицій, режисер та балетмейстером-постановник близько 20 творчих проєктів («Собор Паризької Богоматері», «Тополя», «Яблуко розбрату», «Майстер і Маргарита», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Дванадцять місяців», «Діти Сонця» та ін.

Йосипа Радаш

Доцент кафедри художньої гімнастики на факультеті кінезіології Загребського університету, член Технічної ради художньої гімнастики в Хорватії. Тренер з художньої гімнастики Хорватського олімпійського комітету.

Савенко Сергій Миколайович

Головний хормейстер одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного, кандидат мистецтвознавства, викладач ОНМА ім. А.В. Нежданової, диригент Одеського муниципального театру духової музики ім. О. Саліка, кавалер ордена святих «Кирила і Мефодія» та «За розбудову України», худ. керівник та диригент аматорського хору “Ave musica”, керівник Одеського обласного відділення ВГО «Спiлка Музикантiв України», президент ГО «Українська хорова асоціація», член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, член міжнародного журі.

Дороніна Вікторія Олексіївна

Дипломований педагог-хореограф (Закінчила ПНПУ ім. К. Д. Ушинського за фахом педагог-хореограф).
Сертифікований тренер з черлідингу (спортивна хореографія).
Головний хореограф постановник Місіс Європа 2013.
Призерка і фіналістка Чемпіонатів України з бальних танців (15 років занять).
Кращий танцюрист студії Тодес (7 років танцювання в школі студії Тодес).
Тренер з класичного танцю, модерн і контемпорарі, спортивної хореографії, сучасної хореографії різних напрямків.
Керівник і тренер Студії спортивного танцю “Maxidance” м. Одеса.,
яка неодноразово ставала володарями Гран-При та займали 1 місця на різних змаганнях.
Суддя і Член журі Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів і змагань.
Нагороджена вищою відзнакою – медаллю “За служіння мистецтву”.

Францескевич Інна Володимирівна

Заслужена діячка естрадного мистецтва України, українська композиторка, співачка, лауреатка Міжнародних конкурсів, викладачка-методистка з вокалу, членкиня ГО “Спілка музикантів України”, ГО «Українська хорова асоціація», членкиня журі багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Нагороджена грамотами та дипломами від Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України за творчі та методичні досягнення.

Ірина Українець

Оперна та естрадна співачка, екс-солітска національної опери України, акторка, композитор, поетеса, викладач академії музики ім. Р.Глієра, володар ордену св.Анни 2 ступеню, лауреат міжнародного оперного конкурсу Італія ( Монтекатіні) , лауреат міжнародного конкурсу Мусліма Магомаєва.Засновник вокальної школи “Радість”.

Чундак Ольга

Концертуюча органістка, піаністка, лауреат міжнародних та всеукраїнський конкурсів, учасниця багатьох майстер-класів та міжнародних фестивалей. Викладач по класу органа та концертмейстер Ужгородського фахового музичного коледжу ім.Д.Є.Задора, викладач-концертмейстер Ужгородської школи мистецтв, артистка Закарпатської обласної філармонії. Член журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів-фестивалів.

ОЛЕНА РЯБЧУК

Засновник та керівник студії онлайн вокалу World of voice, педагог, приймає участь у якості члена журі в міжнародних і всеукраїнських конкурсах, член міжрегіональної громадської організації “Рівна професійна спілка музичних виконавців”. В данный час працює по іноземним методикам та використовує у роботі сучасні методи викладання естрадного співу.

Король Єлизавета

Хореограф балетмейстер, постановник.
Є членом Національної Спілки Хореографів України. Організатор змагань та турнірів.
Закінчила училище культури (народна хореографія) та Університет культури (сучасна хореографія).
Працювала на телеканалах СТБ, ІСТV та Міністерстві культури.

Костенко Анастасія Валентинівна

Мистецтвознавець, коуч, художник, дизайнер, еколог.
Засновник бренду та курсів з екоутворення у мистецтві та еко мистецтві.
Сертифікований викладач у Грузинському проєкті інклюзивних практик.
Також резидент і переможець багатьох конкурсів з мистецтва.
Номінант Люксембург арт прайз 2020, номінант італійського бієнале 2019 Мрії про сади Джордіні, переможець резиденцій з подальшими піврічними виставками по Україні та світу таких проєктів як резиденція Назарія Войтовича, проєкт дизайну інтер’єру ММОД, Халвей, ДИЗАЙН 2021.
Художня резиденція Бакота, Берючий, Опішня.
Член спілки художників та скульпторів України.
Викладач курсів у загальноосвітній школі АйСкул.
Модель у проєктах арт фото, для виставкових експозицій.

Калабська Віра Степанівна

Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України. Виконавець (домра, кобза, мандоліна, тамбура, кавакіньо),
диригент, педагог, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Організатор і засновник:
2001 – народного інструментального ансамблю «Акварелі»;
2010 – інструментального дуету «Ренесанс»;
2011 – збірника наукових праць студентів факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини «Мистецтвознавчі студії».

Художній керівник та диригент:
2001 – народного інструментального ансамблю «Акварелі» УДПУ імені Павла Тичини;
2003 – студентського учбового оркестру народних інструментів УДПУ імені Павла Тичини;
2009 – народного аматорського ансамблю народних інструментів «Русь» Уманського міського будинку культури імені Ю. Смолича;
2012– 2015 народного аматорського інструментального ансамблю УДПУ імені Павла Тичини «Музичні візерунки».

Марі Пежо

Лауреат регіонального рейтингу «ТОП 100 видатних жінок Київщини 2021». Талановита співачка в жанрі джаз-рок, інді -рок, композитор і автор власних пісень. Учасник гурту «Земляни» (Orient -Х-press) -2008р., фіналіст міжнародних конкурсів в різних країнах світу. Одна із найкращих виконавець романсів у супроводі гитари. Викладач з академ вокалу, джазового та рок напрямку (авторський підхід в тренуванні голосу). Має три власних музичних альбоми з авторськими піснями та новий четвертий альбом французькою мовою, записаний в 2020 році.

Дейнега Оксана Володимирівна

Хореограф – балетмейстер. Викладач хореографії Черкаської спеціалізованої школи, художній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю “Надія”.
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Козлова Любов Миколаївна

Викладач-методист вищої категорії народного відділу по класу баяна, акордеона Черкаської ДМШ 1 ім. М.В. Лисенка. Має великий стаж та досвід роботи. Учні класу – лауреати міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсів.

Черняк Ольга Михайлівна

Закінчила Уманський педагогічний університет ім.Павла Тичини ,спеціальність початкове навчання та хореографія. Викладач хореографії Корсунь – Шевченківської мистецької школи ім К.Г. Стеценка ,керівник зразкового хореографічного колективу “Арабеск”.

ШЕВЧЕНКО АННА КАСИМІВНА

Старший викладач мистецької школи К.Г.Стеценка м.Корсунь-Шевченківський,
заступник директора з навчально-виховної роботи. Закінчила магістратуру
Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини (диплом з відзнакою).
Викладач фортепіано. Учні є лауреатами та дипломантами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Сокуренко Наталія Костянтинівна

Дипломований педагог-хореограф, закінчила Уманський педагогічний університет ім.Павла Тичини за фахом хореограф-балетмейстер. Керівник зразкового танцювального колективу “Синичанка”.

Малашевська Ірина Анатоліївна

Доктор педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких
дисциплін і методик навчання ДВНЗ “Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”, фахівець музикотерапевтичної діяльності та вокалу.

Чупрун Наталія Федорівна

Хореограф. Заступник завідувача кафедри спортивних дисциплін, ігор, хореографії та туризму з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Захистила дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.14 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). Тема дисертації «Формування координаційних здібностей молодших школярів у процесі занять хореографією» Є учасником багатьох Міжнародних науково-практичних конференцій в Україні та країнах Європи, зокрема, Хорватії (2018, 2019 рр.) та Сербії (2019 р).

Мотузок Роман Миколайович

Художник. Член спілки художників України, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Учасник всеукраїнських та закордонних пленерів з живопису. Роботи художника експонувались на різноманітних виставках як в Україні,так і за її межами: Київ, Харків, Конотоп, Ужгород, Житомир, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Новий Орлеан (США), Прага (Чехія), Ганновер (Німеччина), Клагенфурт (Австрія).

Захарченко Алла Василівна

Викладач вокалу та фортепіано кафедри мистецьких
дисциплін і методик навчання,заступник декана педагогічного факультету з культурно-масової роботи ДВНЗ “Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”.

Шкира Ольга Іванівна

Директор бібліотеки Університету Григорія Сковороди
в Переяславі, заслужений працівник культури України,
член Національної спілки краєзнавців України.
Вивчає історію та звичаї України,любить мандрувати Україною,захоплюється співом та віршуванням.
Поетична творчість представлена у виданні “Дебют”(2019) та у збірках “Набутися з тобою”(2019),
“Сповідь”(2020).

Шаповал Яна Геннадіївна

Самобутня художниця, чиї картини представлені в приватних колекціях Європи, член спілки художників “Монмартр”, сертифікований арттерапевт.

Генесіран Марта Валеріївна

Викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки краєзнавців України. Навчалась у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, на відділі художньої вишивки та моделювання костюма, художньої кераміки. Викладає дисципліни: рисунок, живопис, кольорознавство, скульптура з основами пластичної анатомії та дизайн національного та історичного костюма. Досліджує історичний зарубіжний та національний костюм.

Стрілець Ольга Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки дизайнерів України, член спілки краєзнавців України. Досліджує українське мистецтво ручного ткацтва, малярство на склі, писанкарство, тощо. Викладає історію мистецтва, основи дизайну, етнодизайн. Навчалась у Львівській художній академії.

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ