Положення

ОСВІТНЬО-ІННОВАЦІЙНИЙ АВТОРСЬКИЙ ПРОЄКТ Ірини Малашевської «ВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми та дорослими»

Якщо Ви мрієте про цікаву, творчу та надзвичайно корисну роботу, любите дітей, постійно прагнете до нового та креативного, хочете працювати самостійно або ж в команді творчих педагогів, є бажання допомагати особистості, як дитячій, так і дорослій, долати наслідки травмуючих ситуацій, тоді я, Ірина Малашевська, запрошую Вас розпочати музично-оздоровчу діяльність разом зі мною. І я допоможу Вам зрозуміти специфіку та особливості проведення музично-оздоровчих занять з дітьми та дорослими.

Однак опанування нової професії має відбуватися з глибоким усвідомленням та відчуттям того, що наше професійне життя має перебувати у балансі з особистим, наш духовний світ у гармонії із зовнішнім світом, а наш емоційний стан та фізичне здоров’я мають бути згармонізованими та збалансованими. Професійна діяльність у музично-оздоровчому напрямку спонукатиме Вас до розкриття Вашої індивідуальності та неповторності, активізації Ваших внутрішніх ресурсів, з’ясування Ваших істинних бажань і мрій. Вам доведеться дізнатися і відчути багато цікавого й корисного, як для Вас, так і для Світу навколо Вас.

Пропонуємо пройти навчально-методичний курс “ВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми та дорослими»

Автор і лектор курсу: Ірина Анатоліївна Малашевська – доктор педагогічних наук, професор, фахівець музично-оздоровчої діяльності, автор більше 60 наукових публікацій (монографія, посібники, методичні рекомендації, наукові статті тощо) з проблеми розробки і впровадження саногенно-особистісної (оздоровчо-розвивальної) парадигми музичної освіти дітей, співавтор та науковий керівник парціальних програм і методичних рекомендацій «Веселкова музикотерапія», «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми четвертого року життя», досвідчений фахівець музичної освітньо-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, організатор авторських курсів «Музикотерапія з дітьми дошкільного віку», «Веселкова музикотерапія з дітьми та дорослими» та Всеукраїнських науково-практичних семінарів «Культурологічний та педагогічний аспекти впровадження засобів музикотерапії у систему дошкільної, шкільної та вищої мистецької освіти», член Всеукраїнської асоціації музикотерапевтів України, учасник більше 100 Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, конференцій, форумів, семінарів, а також телепередач і радіоефірів.

Освіту здобувала у Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака Артемовського, Донецькій консерваторії, аспірантурі та докторантурі при Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, на авторському навчальному курсі «Музикотерапія» Г.Побережної (Україна) та навчально-методичних семінарах «Музикотерапія як музична дорога до світу дитини», «Терапевтичний аспект роботи з музикою у дітей від народження до 15 років» Матея Ліпського (Чехія) (2012, 2014 рр.).

Мета навчально-методичного курсу: Оптимізація музично-навчального процесу в закладах освіти за допомогою методики оздоровчо-освітньої роботи з дітьми та дорослими (педагогами).

Завдання навчально-методичного курсу:
1 . Ознайомити учасників:
з феноменом музикотерапії, її цілями та завданнями, особливостями музично-оздоровчої діяльності.
з досвідом роботи зарубіжних і вітчизняних фахівців музикотерапевтичної діяльності;
з авторською методикою оздоровчо-освітньої роботи з дітьми та дорослими.

Навчити учасників навчально-методичного курсу:
Орієнтуватися у сфері музичної терапії, музично-оздоровчої діяльності, професійно застосовувати набуті знання, вміння та навички у практичній діяльності.
Розробляти та впроваджувати власні музично-оздоровчі заняття з дітьми та дорослими.

Організувати роботу з:
Ефективного практичного впровадження методики музичного навчання дітей  з використанням музикотерапії у дошкільних, шкільних навчальних та позанавчальних закладах України.

Програма навчально-методичного курсу:
Ритуал початку та завершення музично-оздоровчих занять (теорія + практика).
Теоретичні свідчення про музикотерапію. Сутність феномену музикотерапії. Форми. Методи. Закон резонансу. Побудова взаємовідносин та довіри. Структура та динаміка музично-оздоровчих занять.
Практична апробація технік вокалотерапії, інструментального музикування, танцювальної терапії, тілесно-орієнтованої терапії, музичної релаксації (досвід чеських музикотерапевтів, послідовників Вальдорфської педагогіки та вітчизняних арт-терапевтів).
Розбір занять авторської методики. Надання розробок занять і музичного матеріалу.

Курси проводиться в програмі Zoom. Тривалість курсів – 4 тижні (01.11-30.11.2022): 6 онлайн-занять на тиждень (в основному вівторок, четвер, можливі певні коригування) з 19.00 по 21.00 (3 академічні години: 40 хв. + 40хв. + 40 хв. без перерви) + запис 3-х відеозанять для самостійного опрацювання. В процесі навчання Ви можете отримати розписані заняття з дітьми дошкільного віку на один рік та музичний матеріал до них (за окрему плату). По завершенню навчання видається сертифікат. Більш детальну інформацію та розклад курсу Ви отримаєте на Viber після подачі заявки.

Надаватиметься відеозапис заняття.

Кількість годин: 45 (Три змістові модулі)

Вартість:

  • 180 грн. Змістовий модуль 1 – 15 годин. + 50 грн за надання розписаних занять на 3 місяці та музичні матеріали до них (за бажанням).
  •  
  • 340 грн. Змістові модулі 1-2 – 30 годин. + 100 грн за надання розписаних занять на 6 місяців та музичні матеріали до них (за бажанням).
  •  
  • 500 грн.  Змістові модулі 1-3 – 45 годин . + 150 грн за надання розписаних занять на 9 місяців та музичні матеріали до них (забажанням).

Як оплатити участь в заході ?

Щоб оплатити заявку натисніть будь ласка кнопку «ОПЛАТИТИ ЗАЯВКУ», яка розміщена в кінці положення даного заходу.

ПІСЛЯ ОПЛАТИ НАДІШЛІТЬ НАМ БУДЬ ЛАСКА НА Viber, Telegram, Whatsapp ЗА НОМЕРОМ +38(063)364 50 09 СКРІНШОТ АБО ФОТО ЧЕКА ПРО ОПЛАТУ.  

Якщо у Вас виникли труднощі при оплаті по даному рахунку, будь ласка телефонуйте, наші тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69).

Учасників з інших країн для уточнення реквізитів просимо писати нам на Telegram, Whatsapp, Viber за номером +38(063)364 50 09.

ЧАСТИНА КОШТІВ БУДЕ ПЕРЕДАНА НА ПІДТРИМКУ НАШИХ ЗСУ

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ