МУЗИЧНО-ОЗДОРОВЧІ МАНДРІВКИ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Резюме

Чи зможе одна людина без команди побудувати справжню імперію? Історії успіхів показують, що саме вдало підібрана і добре злагоджена команда — це те, що приведе до успіху.

Творча лабораторія музичних керівників міста Хмельницького – це команда творчих, креативних педагогів, які несуть нове бачення в розвиток дітей дошкільного віку, зрушили з місця застарілі методи навчання дітей музиці та внесли багато інноваційних методів та прийомів в проведенні музично-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку.

Створена творча лабораторія в 2014 році під керівництвом:

Трофімченко І.Є. – керівник творчої лабораторії музичних керівників дошкільних навчальних закладів «Школи новаторства» м. Хмельницького, музичний керівник Хмельницького дошкільного навчального закладу № 54 «Пізнайко».

Науковий керівник  – Малашевська І.А. доктор педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслва-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди», керівник гуртка «Музикотерапія» ДНЗ №9 «Сонечко», м.Переяслав-Хмельницький.

Авторський колектив:

  1. Боднар Світлана Володимирівна, музичний керівник ДНЗ № 6 «Колобок»
  2. Гончарук Алла Дмитрівна, музичний керівник ДНЗ № 21 «Ластівка»
  3. Заводяна Наталія Василівна, музичний керівник ДНЗ № 37 «Незабудка»
  4. Сімон Наталія Григорівна, музичний керівник ДНЗ № 5 «Соловейко»
  5. Таушан Олена Григорівна, музичний керівник ДНЗ № 15 «Червона шапочка»
  6. Шаронова Віра Олександрівна, музичний керівник ДНЗ № 33 «Джерельце»
  7. Шевчук Оксана Григорівна, музичний керівник ДНЗ № 34 «Тополька»
  8. Туркот Алла Вікторівна, вихователь-методист ДНЗ № 43 «Горобинка»

 

Творча команда постійно навчається у провідних педагогів Європи та України, видали 2 парціальні програми, 48 статей у фаховій періодичній педагогічній пресі (журнали Палітра педагога, Дошкільне виховання, Музичний керiвник), проводили та приймали участь у міжнародних науково-практичних конференціях, всеукраїнських семінарах у містах: Хмельницькому, Жмеринці, Переяслав-Хмельницькому та Києві, проводили обласні семінари, міжнародні онлайн вебінари, поширювали досвід у двох обласних школах новаторства музичних керівників Хмельниччини протягом 2017-2019 роки.

Авторський колектив приймав участь  у Всеукраїнському семінарі музичних керівників громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», а найбільшим напрацюванням є видання двох парціальних програм та методичних рекомендацій, а саме:

  1. «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», схваленої для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 31.10.2016р. № 2.1/ 12-Г-795);
  2. «Музично-казкові намистинки: оздоровчо-освітня робота з дітьми четвертого року життя», яка отримала позитивну оцінку з висновком № 5 від 26 листопада 2018 року) Державною науковою установою «Інститутом модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 04.12.2018 р. № 22.1/12-Г-1056).

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ