Журі

Шкира Ольга Іванівна

Директор бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі, заслужений працівник культури України, член Національної спілки краєзнавців України. Вивчає історію та звичаї України,любить мандрувати Україною,захоплюється співом та віршуванням. Поетична творчість представлена у виданні “Дебют”(2019) та у збірках “Набутися з тобою”(2019), “Сповідь”(2020)

Мотузок Роман Миколайович

Художник. Член спілки художників України, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Учасник всеукраїнських та закордонних пленерів з живопису. Роботи художника експонувались на різноманітних виставках як в Україні,так і за її межами: Київ, Харків, Конотоп, Ужгород, Житомир, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Новий Орлеан (США), Прага (Чехія), Ганновер (Німеччина), Клагенфурт (Австрія).

Захарченко Алла Василівна

Викладач вокалу та фортепіано кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання,заступник декана педагогічного факультету з культурно-масової роботи ДВНЗ “Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”

Чупрун Наталія Федорівна

Хореограф. Заступник завідувача кафедри спортивних дисциплін, ігор, хореографії та туризму з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент в ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”. Захистила дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.14 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). Тема дисертації «Формування координаційних здібностей молодших школярів у процесі занять хореографією» Є учасником багатьох Міжнародних науково-практичних конференцій в Україні та країнах Європи, зокрема, Хорватії (2018, 2019 рр.) та Сербії (2019 р).

Малашевська Ірина Анатоліївна

Доктор педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ”Переяслав-Хм. ДПУ ім. Г.Сковороди”, фахівець музикотерапевтичної діяльності та вокалу.

Шаповал Яна Геннадіївна

Самобутня художниця, чиї картини представлені в приватних колекціях Європи, член спілки художників “Монмартр”, сертифікований арттерапевт.

Генесіран Марта Валеріївна

Викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки краєзнавців України. Навчалась у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, на відділі художньої вишивки та моделювання костюма, художньої кераміки. Викладає дисципліни: рисунок, живопис, кольорознавство, скульптура з основами пластичної анатомії та дизайн національного та історичного костюма. Досліджує історичний зарубіжний та національний костюм.

Стрілець Ольга Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», член спілки дизайнерів України, член спілки краєзнавців України. Досліджує українське мистецтво ручного ткацтва, малярство на склі, писанкарство, тощо. Викладає історію мистецтва, основи дизайну, етнодизайн. Навчалась у Львівській художній академії.