ІІ. МАРАФОН МУЗИЧНО-ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИК

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ «МАРАФОН МУЗИЧНО-ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИК»

(творчі зустрічі Ірини Малашевської з педагогами-професіоналами України)

жовтень-травень, щовівторка – 18.00-19.30 год.

(ЛИСТОПАД)

«Не варто боротися з темрявою і холодом, бо їх не існує. Є тільки відсутність Світла і Тепла. Варто лише запалити Світло і Тепло, як темрява і холод розсіються самі!»– це гасло нашого Центру освітніх інновацій та творчості «ГАРМОНІЯ» і ми керуємося ним у наших пріоритетах, нашій професійній діяльності, наших освітніх і творчих проєктах. То ж пропонуємо разом з нами зробити свій вклад у наближення України до ПЕРЕМОГИ Правди, Свободи, Волі, Людяності й Життя, у збільшення Світла, Тепла, Добра, Радості й Миру, як у наших серцях, так і у цьому світі.

Сьогодні все більше і більше громадян нашої країни потребують допомоги, підтримки, помочі, уваги, добра, душевного світла і тепла. Психічні трави непомітні, їх не видно як фізичні рани, але вони існують (душа болить) і надзвичайно сильно впливають на наше фізичне та психічне здоров’я, якість нашого життя. Вже майже загальновідомим фактом є твердження, що наше душевне й фізичне благополуччя перебуває у прямій залежності від нашої емоційно-почуттєвої сфери, нашого внутрішнього стану, наших переживань. Розпач, знесилення, страх, паніка, депресія, агресія, гнів, скорбота – це все є нашими реальними переживаннями сьогодення і вони є загрозою психічному й фізичному здоров’ю нашої нації.

Ми глибоко переконані, що впровадження музикотерапії в освітній процес дітей, проведення музично-оздоровчої діяльності з різними верствами населення нашої неньки України сприятиме психологічній підтримці наших громадян, активізації наших захисних функцій психіки й ресурсних станів. Особливої уваги зараз потребують наші співвітчизники, які постраждали від прямих військових подій, зазнали психічного чи фізичного насилля, втратили рідних і близьких людей, зазнали фізичних каліцтв, були вимушені залишити свої домівки або втратили їх взагалі.

Психологічної та емоційної підтримки потребують і педагоги, вчителі, психологи, вихователі, соціальні працівники, музиканти – люди, які працюють з нашими дітьми, молоддю. Вони також перебувають під постійним натиском негативних подій, новин, емоцій і переживань, негативних суб’єкт-суб’єктних відносин. І далеко не завжди справляються з цими реаліями нашого сьогодення, з цим потоком негативізму, руйнування, озлоблення.

То ж пропоную разом з нами зробити певні дії в напрямку оздоровлення, гармонізації нашого з Вами внутрішнього світу, зцілення емоційно-почуттєвої сфери, як своєї, так і людей, які нас оточують. І запрошуємо Вас на наші зустрічі з фахівцями музично-оздоровчої діяльності, з талановитими і цікавими особистостями, які готові поділитися з Вами своїм професійним досвідом, своїми творчими надбаннями й досягненнями, а також на Вас чекають цікавинки і новинки музично-оздоровчої діяльності від Ірини Малашевської.

Вартість участі у заході досить символічна – 150 грн. за місяць, за п’ять зустрічей щовівторки у листопаді з 18.00 до 19.30 год. Частина отриманих коштів буде відправлятися на потреби ЗСУ, військових шпиталів або запити волонтерів. Однак ще однією допомогою, невидимою, але відчутною у цій війні, буде поява Світла і Добра у наших з Вами серцях, душах, свідомості, житті, професійній діяльності.

Всеукраїнський освітньо-інноваційний проект «Марафон музично-оздоровчих практик» буде транслюватися на каналі ютуб та фейсбук. У прямому ефірі Ви матимете можливість у чаті задати питання, поділитися своїми враження, побажаннями тощо. Одним словом – бути з нами в одному емоційному та інформаційному потоці. Додаткова можливість – це перегляд відеозапису заходу у зручний для Вас час!!!

В кінці листопада Ви можете отримати електронний СЕРТИФІКАТ на 20 год. за участь у нашому заході.

РОЗКЛАД:

  • 01.11.2022 Тетяна Юріївна Строгаль, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії музики факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова. Тема: “Техніки музичної терапії в роботі з підлітковою агресією”
  • 08.11.2022 Світлана Миколаївна Дерда, музичний керівник ЗДО «Чебурашка» м. Вишневе Київська обл. Тема: “Музично-оздоровчі види роботи на музичних заняттях з дошкільниками”
  • 15.211.2022 Резніченко Таміла Павлівна, музичний керівник Навчально-виховного комплексу “Ромашка” м. Київ Тема: “Використання тілесно-орієнтованої терапії у процесі музичної діяльності дітей та дорослих”
  • 22.11.2022 Звездун Тетяна Миколаївна, магістр музично-педагогічних наук, керівник вокального гуртка-методист одеського палацу дитячої та юнацької творчості “Біла акація”, співачка, сертифікований музичний арт-терапевт Тема:Музично-оздоровчі практики на заняттях у гуртку естрадного співу та вплив вокальної терапії на емоційний стан людини”
  • 29.11.2022 Міщук Олеся Юріївна, музичний керівник Школи раннього розвитку “Джерельце ” Ірпінського НВО “Освіта”. Тема: «Музикотерапевтичні вправи з дітьми старшого дошкільного віку»

 

До зустрічі! І хай допоможе нам БОГ!!!!

Як оплатити участь в заході ?

Щоб оплатити заявку натисніть будь ласка кнопку «ОПЛАТИТИ ЗАЯВКУ», яка розміщена в кінці положення даного заходу.

ПІСЛЯ ОПЛАТИ НАДІШЛІТЬ НАМ БУДЬ ЛАСКА НА Viber, Telegram, Whatsapp ЗА НОМЕРОМ +38(063)364 50 09 СКРІНШОТ АБО ФОТО ЧЕКА ПРО ОПЛАТУ.  

Якщо у Вас виникли труднощі при оплаті по даному рахунку, будь ласка телефонуйте, наші тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69).

Учасників з інших країн для уточнення реквізитів просимо писати нам на Telegram, Whatsapp, Viber за номером +38(063)364 50 09.

ЧАСТИНА КОШТІВ БУДЕ ПЕРЕДАНА НА ПІДТРИМКУ НАШИХ ЗСУ

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ