Підвищення кваліфікації

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ

«МАРАФОН МУЗИЧНО-ОЗДОРОВЧИХ ПРАКТИК»

(творчі зустрічі Ірини Малашевської з педагогами-професіоналами України)

 

То ж пропоную разом з нами зробити певні дії в напрямку оздоровлення, гармонізації нашого з Вами внутрішнього світу, зцілення емоційно-почуттєвої сфери, як своєї, так і людей, які нас оточують. І запрошуємо Вас на наші зустрічі з фахівцями музично-оздоровчої діяльності, з талановитими і цікавими особистостями, які готові поділитися з Вами своїм професійним досвідом, своїми творчими надбаннями й досягненнями, а також на Вас чекають цікавинки і новинки музично-оздоровчої діяльності від Ірини Малашевської.

 

ОСВІТНЬО-ІННОВАЦІЙНИЙ АВТОРСЬКИЙ ПРОЄКТ Ірини Малашевської «ВЕСЕЛКОВА МУЗИКОТЕРАПІЯ з дітьми та дорослими»

 

Якщо Ви мрієте про цікаву, творчу та надзвичайно корисну роботу, любите дітей, постійно прагнете до нового та креативного, хочете працювати самостійно або ж в команді творчих педагогів, тоді я, Ірина Малашевська, запрошую Вас розпочати музикотерапевтичну діяльність разом зі мною. І я допоможу Вам зрозуміти специфіку та особливості проведення музикотерапевтичних занять з дітьми від трьох до семи років.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КУРС «МУЗИЧНО-ОЗДОРОВЧІ МАНДРІВКИ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ»

 

В умовах сучасної дійсності педагоги та батьки все більше наголошують на тому, що багато дітей, перебуваючи як вдома, так в закладах дошкільної освіти, відчувають психологічний дискомфорт, демонструють неадекватну поведінку, злість, роздратування тощо. За твердженням психологів – це захист від нелюбові та нерозуміння дітей дорослими. Адже дитина здатна зростати та успішно розвиватися за умови психологічного здоров’я та емоційного благополуччя.

Організаційний комітет:

ГО ЦЕНТР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ “ГАРМОНІЯ”
Viber , тел.: (063)364 50 09, тел.: (097)256 30 79, тел.: (095)814 93 69
Email: harmoniya.tsentr@gmail.com

м.Київ